1. Головна
  2. Комплекс громадського харчування

Комплекс громадського харчування

Харчування студентів – непросте питання, адже студентське життя дуже насичене: молоді люди не лише опановують великий обсяг складного навчального матеріалу, але й займаються спортом, організовують вечори, беруть участь у майстер-класах, гуртках, роботі спільнот, відвідують театри, кіно, інтенсивно спілкуються… 

Отже, студент потребує повноцінного харчування. Але щоб готувати їжу, треба час, якого завжди обмаль, а регулярно ходити в столичні заклади харчування більшість студентів не можуть, адже їхні кошти обмежені. Тому в МЄУ подбали про те, щоб здорове харчування було доступне для наших підопічних. 

В Університеті є власна їдальня і буфет. У їдальні пропонують багатий вибір традиційних страв нашого регіону: овочеві салати, борщ, картоплю варену, смажену, тушковану, каші, супи, м’ясні та рибні страви, сирники, вареники, пельмені, млинці тощо.

Але оскільки серед контингенту Університету багато людей з інших країн, тут також готують їжу, беручи до уваги гастрономічні вподобання іноземних гостей: плов; смажені пироги з гострою начинкою з картоплі, бобових або овочів; шматочки овочів у клярі; тоненький хрусткий млин із рисового борошна та декілька видів соусів до нього; страви-карі; страви на основі рису та лапші зі шматочками м’яса, овочів, зеленими травами та спеціями з пряною приправою або соєвим соусом.

З напоїв завжди є соки, компот, чай, кава. В літню спеку можуть бути води, газовані солодкі напої або квас.

Меню щодня нове, тому їжа не приїсться, до того ж вона гарантовано свіжа. З меню можна ознайомитися в їдальні.

Їдальня працює з 9:00 до 17:00, тому підкріпитися можна декілька разів протягом дня. Варто подбати і про запас на вечір: більшість пропозицій зручно брати із собою. Ціни – доступні: середня вартість комплексного обіду, куди входять перша та друга страва з м’ясом або рибою і напій, становить 60 грн.

Прихильники домашньої їжі можуть з’їсти в їдальні власний обід: до послуг студентів – мікрохвильова піч і електрочайник. 

Також можна завітати до буфету, де пропонують прості та швидкі закуски або випічку, отже, студент не залишиться голодний, навіть якщо часу або грошей зовсім обмаль. Ми піклуємося про здоров’я наших підопічних, тому основний асортимент буфету – не чіпси, батончики чи драже, а пропозиції з якісних продуктів: бутерброди з сиром, м’ясом чи ковбасою; салати; піца; пиріжки з повидлом, капустою чи лівером. Також є смачненьке: пироги, печиво, тістечка, булочки з маком, варенням, фруктами, сиром чи глазур’ю. В якості їжі ми впевнені, адже щодня закупаємо продукти та готуємо страви самі.

В їдальні та буфеті діє система самообслуговування. Є безкоштовний wi-fi.