+38 044 338 00 43

Вступ 2020

Шановні вступники!

Запрошуємо вас на навчання до МІЖНАРОДНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ – сучасного закладу вищої освіти, в якому здійснюється якісна підготовка професіоналів нового покоління. Ви отримаєте диплом міжнародного зразку за найбільш поширеними на ринку праці спеціальностями:

  • 073 МЕНЕДЖМЕНТ
  • 073 MBA (менеджмент та бізнес-адміністрування)
  • 222 МЕДИЦИНА

УВАГА!

Тільки вступники цього року мають унікальну можливість БЕЗКОШТОВНО отримати диплом Швейцарської Бізнес Школи разом з українським дипломом про вищу освіту. Швейцарський диплом від SMBS визнається навчальними закладами і роботодавцями світу http://swissmba.tilda.ws/. Це розкриє перед вами великі перспективи працевлаштування на вітчизняному та зарубіжному ринках.

Від ПРЕЗИДЕНТА Університету 5 осіб, які закінчать перший курс з найвищими балами, отримають ГРАНТ на навчання.

Не втрачайте свій шанс. Чекаємо саме на вас!

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187
+38 044 338 00 43