1. Головна
  2. Документи вступника

Документи вступника

Електронна форма заяв про вступ

Під час вступної кампанії 2020 року майже всі вступники на основі повної загальної середньої освіти подаватимуть заяви тільки в електронній формі, за винятком незначної частини деяких категорій абітурієнтів, перелік яких наведено в Правилах прийому до МЄУ у 2020 році.

Кількість заяв про вступ

У 2020 році кількість заяв вступників, які планують навчання за кошт фізичних або юридичних осіб, обмежена не буде.

Сертифікати ЗНО

Для вступу на перший курс навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра медичної спеціальності на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році будуть прийняті сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Якщо МЄУ встановить іноземну мову як конкурсний предмет, вступник матиме право подати оцінку з сертифікатів ЗНО 2018–2020 років щодо однієї з іноземних мов (англійської, французької, німецької та іспанської) на власний розсуд.

Кількість конкурсних предметів

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступатимуть на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), будуть зараховані бали сертифікатів ЗНО (результати вступних іспитів і творчих конкурсів) з трьох конкурсних предметів. Якщо абітурієнт претендує на ступінь молодшого бакалавра, будуть зараховані бали з двох конкурсних предметів.

Мінімальний бал для вступу на деякі спеціальності

Мінімальна кількість балів з другого й третього конкурсних предметів, набраних в результаті вступних випробувань на спеціальність «медицина», для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути нижчою за 150 балів.

Основні строки вступної кампанії на бакалавра

Реєстрація електронних кабінетів вступників і завантаження в них документів розпочнеться 1 липня.

Прийом заяв і документів від осіб, які вступатимуть на основі співбесіди або вступних іспитів і творчих конкурсів, триватиме з 13 по 16 липня; від осіб, які вступатимуть за результатами ЗНО, іспитів і творчих конкурсів, складених з 1 до 12 липня, заяви й документи прийматимуть з 13 по 22 липня.

Зарахування на контракт може відбуватися до 30 вересня.

Надання рекомендацій щодо зарахування та оприлюднення списку рекомендованих осіб для вступників, які вступатимуть на навчання за кошт фізичних або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, відбудеться не раніше 12:00 1 серпня.

Дати ЄВІ та ЄФВВ у разі вступу в магістратуру

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників триватиме з 6 травня до 18:00 3 червня 2020 року.

 

Основна сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов відбудеться 1 липня 2020 року.

Основна сесія єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) відбудеться 3 липня 2020 року.

Додаткову сесію єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування буде проведено після основної сесії в строки, які окремо встановить Український центр оцінювання якості освіти.

Спеціальну (третю) сесію єдиного вступного іспиту (ЄВІ) буде проведено за кошт фізичних осіб у строки, які встановить Міністерство освіти і науки України.

Додаткові фахові вступні випробування вступники, які вступають на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), складатимуть з 6 по 29 травня.

Фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), і вже склали єдиний вступний іспит та/або єдине фахове вступне випробування, буде проведено з 5 по 26 липня 2020 року.

Вступні іспити в МЄУ для осіб, які вступатимуть за результатами вступних іспитів замість тестів ЄВІ та ЄФВВ, буде проведено в терміни основної сесії єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування (1 й 3 липня 2020 року).

 

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;

– копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);

– копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;

– копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту (визначених Правилами прийому ПЗВО «МЄУ»);

– чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.