1. Головна
  2. Гуртожиток

Гуртожиток

Студентський гуртожиток Міжнародний європейський університет – сучасний комфортабельний гуртожиток, призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів, а також студентів із категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, якщо вони не мають іншого місця проживання.

У гуртожитку можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період вступних випробувань, студенти, які потребують короткотермінового перебування, а також абітурієнти з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, якщо в них немає іншого місця проживання.

Університет гарантує надання місць у гуртожитку іногороднім студентам першого курсу денної форми навчання та слухачам підготовчого відділення – іноземним громадянам.

Гуртожиток розташований поруч з Університетом у мальовничій парковій зоні, тому встигати заняття можна без жодних проблем. А у вільний час тут приємно відпочити душею і подихати свіжим повітрям. 

Інфраструктура району досить розвинена, а зовсім поруч із гуртожитком є продуктовий магазин з усім, що може задовольнити щоденні студентські потреби. 

Стан гуртожитку відповідає чинним СНіП 42-121-4719-88: для повноцінного функціонування будівлі тут передбачені санітарні, підсобні та побутові приміщення. На кожному поверсі є кухня з газовими плитами.

Тип планування гуртожитку – блочний: у кожному блоці є туалети й умивальні кімнати, тому доступ до гігієнічних процедур вільний навіть у час, коли всі збираються на заняття.

В кожній кімнаті є ліжка, шафи, столи, стільці; кожне місце забезпечується подушкою, ковдрою, комплектом білизни, який змінюють двічі на місяць. 

Кімнати розраховані на дві-три особи; їх мешканцям вистачає і особистого простору, і стимулу для навчання, і задушевного спілкування. А ще до послуг студентів – простора читальна зала. Якщо ж хочеться розслабитися у веселій компанії,  ласкаво просимо до кімнати для відпочинку.

Додатково за невелику плату можна скористатися пральними машинами та швидкісним безлімітним Інтернетом.

На території гуртожитку можна почуватися безпечно: тут цілодобово працює охорона, діє пропускна система (турнікет), встановлено відеоспостереження по периметру будівлі.

Для оформлення договору проживання в гуртожитку потрібні такі документи:

  • заявка на поселення,
  • копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або свідоцтва про народження,
  • копія ідентифікаційного коду,
  • 1 фото 3 х 4 см,

Якщо студент неповнолітній, оформлення обов’язково відбувається за участі одного з батьків, який повинен надати копію свого паспорта (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.

Якщо у вас залишилися запитання, дзвоніть за тел.: 044 338 00 45.

Ви можете особисто ознайомитися з умовами проживання, відвідавши гуртожиток. Для цього треба попередньо домовитися про зустріч.