Курси вокалу

фронтвумен гурту Lama та володарка премії “MTV Europe Music Awards” в номінації “Best Ukrainian Act”

Наталія Дзеньків

Контактна особа курсу - Людмила :+380 50 712 2235

Наталя Дзеньків - фронтвумен гурту «Lama», закінчила музичне училище за класом фортепіано, переїхавши до Києва, створила усім відомий гурт «Lama». Наталія Дзеньків на церемонії MTV Europe Music Awards у Мюнхені отримала премію Best Ukrainian Act — найкращий український виконавець. Наталя є авторкою мелодій і слів до своїх пісень. Загалом гурт Lama записав чотири альбоми.

українська співачка, авторка пісень, телеведуча, екс-солістка гурту «Пара Нормальных»

Анна Добриднєва

Контактна особа курсу - Людмила :+380 50 712 2235

Анна Добриднєва - українська співачка, автор пісень, телеведуча, солістка групи «Пара Нормальних». З 2014 року активно працює над сольним проектом «Анна Добриднєва». Пісні та кліпи Анни Добриднєвою активно ротуються  на радіо і телебаченні України, а також в країнах пострадянського простору. Авторські сингли «Пасьянс» та «Метелик» стали офіційними саундтреками до популярного серіалу «Молодіжка-2». Авторський сингл "Не отпускай" став офіційним саундтреком до серіалу "Гра в долю".

солістка-вокалістка творчої спілки (Асоціація діячів естрадного мистецтва України) (2002). Заслужена артистка України (2013)

Наталія Морозова

Контактна особа курсу - Людмила :+380 50 712 2235

Наталія Морозова — українська артистка вокального жанру естради, актриса кіномистецтва, режисер інноваційних проектів шоу-індустрії, громадський діяч та благодійник. Її діяльність неодноразово поцінована багатьма відзнаками, спеціальними дипломами і подяками державних адміністрацій, культурних установ, організацій тощо. Як благодійник, співачка є учасником ряду високоблагородних акцій: сольні тури «В підтримку українських дітей-сиріт та малозабезпечених і багатодітних сімей» (2009 р.), благодійна допомога і меценатський патронат Будинку інвалідів міста Житомира та дитячого будинку «ДЕНИШИ» Житомирської області; багато чисельні благодійні заходи і концерти для дітей-сиріт, інвалідів «Світ очима дітей» в навчальному центрі «Десна» Чернігівської області.

За період плідної творчої діяльності солістка-вокалістка Наталія Морозова проявила свій талант у кіномистецтві, створено понад 10 відеокомпозицій із записом пісень у її виконанні, серед таких робіт пісні: «Не так, не так», «Кохаю», «Если ты», «RUN» (режисер — В. Якименко, оператор — А. Хорошко), «Нічия» (режисер Л. Кобильчук, оператор — Ю. Ільїна), «Shake» (режисер — Є. Тимохін, оператор — Ю.Король), «ОК» (режисер — В. Скуратовський, оператор — В. Шкляревський), «Отпусти» (режисер — Д. Курганов, оператор — В. Якименко), «Ангел» (режисер — Г. Ліпатов, оператор — Ю. Ільїна), «Текіла» (режисер — В. Єрьоменко, оператор — Ю. Ільїна). Записано чотири сольні аудіо альбоми (2004, 2007, 2009, 2012).

Наразі наші талановиті викладачі запрошують Вас на професійні курси під своїм керівництвом, які передбачені на 30 кредитів, де Ви опануєте вокальні техніки від світових виконавців, навчитесь імпровізації та оберете свій власний, неповторний стиль виконання. На практичних заняттях в сучасних студіях Ви навчитесь долати страх сцени, навчитесь відчувати себе вільно перед публікою. Ми вчимо міксу з різних музичних жанрів, де кожен зможе максимально реалізувати свій потенціал. На курсах з вокалу обов'язковим є навчання правильному диханню, артикуляції, акторській майстерності, мелізматиці. Крім того, ми приберемо вокальні зажими, попрацюємо над постановкою голосу. Навчимося перевіреним вокальним технікам і поліпшимо Вашу індивідуальну манеру виконання.

З нами Ви втілите найграндіозніші плани, адже ми продюсуємо таланти та допомагаємо їм у подальшій творчій діяльності!

Ми цінуємо Ваш час і прагнення до розвитку, тому завжди готові підібрати найкращий час для занять. Після закінчення курсів кожен з учнів отримує диплом та сертифікат.

Тоді не зволікайте, чекаємо Вас на заняттях, з нами ви зможете отримати сучасну й кваліфіковану освіту!

Наші викладачі