Please contact us to check academic transcript , WhatsApp/Telegram/Viber +380507133624 +380631699867 or check it online here

В університеті відбулася студентська онлайн-конференція

31 жовтня 2022 року в Міжнародному Європейському Університеті відбулася Студентська онлайн-конференція. Захід було проведено в дистанційному форматі на платформі Google Meet.

Головою засідання була Президент Студентського Парламенту Сідєльнікова Наталія. Секретарем Конференції була секретар Студентського Парламенту Хомицька Анна.

Відкриття конференції розпочалось із доповіді «Про затвердження посадових інструкцій Студентського Парламенту МЄУ» Президента Студентського Парламенту Сідєльнікової Наталії.

Надалі виступила заступник Президента Студентського Парламенту Біюн Наталія з доповіддю «Про затвердження посадової інструкції Заступника президента Студентського Парламенту МЄУ».

Учасники також заслухали доповіді Голови департаменту з питань культури та дозвілля Студентського Парламенту Малюк Кристини «Про затвердження посадової інструкції Голови департаменту з питань культури та дозвілля Студентського Парламенту МЄУ», Голови департаменту з питань спорту Студентського Парламенту Брагіної Анастасії «Про затвердження посадової інструкції Голови департаменту з питань спорту Студентського Парламенту МЄУ», Голови департаменту з питань туризму, міжнародної та міжуніверситетської комунікації Студентського Парламенту Дробот Ілони «Про затвердження посадової інструкції Голови департаменту з питань туризму, міжнародної та міжуніверситетської комунікації Студентського Парламенту МЄУ», Голови департаменту з соціально-правового захисту та інформаційного забезпечення Студентського Парламенту Покальчук Анастасії «Про затвердження посадової інструкції Голови департаменту з питань соціально-правового захисту та інформаційного забезпечення Студентського Парламенту МЄУ», секретаря Студентського Парламенту Хомицької Анни «Про затвердження посадової інструкції Секретаря Студентського Парламенту МЄУ».

Завершальною доповіддю був виступ Президента Студентського Парламенту Сідєльнікової Наталії «Про початок виконання посадових обовʼязків новобраного Студентського Парламенту МЄУ».
Заслухавши питання порядку денного, Конференція Студентів ухвалила:
• Затвердити посадові інструкції Студентського Парламенту МЄУ:
• посадову інструкцію Президента Студентського Парламенту МЄУ
• посадову інструкцію Заступника президента Студентського Парламенту МЄУ
• посадову інструкцію Голови департаменту з питань культури та дозвілля Студентського Парламенту МЄУ
• посадову інструкцію Голови департаменту з питань спорту Студентського Парламенту МЄУ
• посадову інструкцію Голови департаменту з питань туризму, міжнародної та міжуніверситетської комунікації Студентського Парламенту МЄУ
• посадову інструкцію Голови департаменту з питань соціально-правового захисту та інформаційного забезпечення Студентського Парламенту МЄУ
• посадову інструкцію Секретаря Студентського Парламенту МЄУ.
Вітаємо новий склад Студентського Парламенту, відсьогодні ви офіційно приступили до виконання обовʼязків.

Новини та події
7 червня Міжнародний Європейський Університет був радий вітати у своїх стінах учнів Щасливського ліцею Пристоличної сільської ради.
Представники ННІ "Європейська медична школа" взяли участь у V конгресів української академії педіатричних спеціальностей
Вступай у МЄУ
30 травня 2023 року в конференційній залі Міжнародного Європейського Університету відбулося чергове засідання Вченої ради.
Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень Bellvitge, PhD Carles Soriano-Mas «Approaches for assessing brain activity at res
Hellenic National Academic Recognition and Information Center включив міжнародний європейський університет до списку національного реєстру визнаних іноземних закладів вищої освіти
Навчально - науковий семінар "Фізичні вимірювання в медичній практиці: термографія, тонеметрія, гематологічний аналізатор" та презентація навчального посібника "Фізичні основи медико - діагностичних вимірювань"
Не пропустіть. Вперше в Україні зірковий медичний юрист, адвокат року Олександр Гришаков став лектором програми Mini-MBA in Healthcare!

Foreign students department