+38 044 338 00 43

Європейська юридична школа

Європейська юридична школа – це навчально-науковий інститут, що готує правників на високому професійному рівні, який дозволяє реалізувати отримані знання у всіх сферах юридичної практики.

Наші випускники володіють достатнім рівнем правової культури та правової свідомості.

Навчання  у Європейській юридичній школі проводиться за програмами на здобуття ступеня бакалавра та магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» .

Наші студенти отримують базові знання та основні первинні практичні навички щодо

  • Адміністративно-правової діяльності судових, правоохоронних органів та адвокатської діяльності
  • Формування й розвитку компетенції у галузі медичного права
  • Фундаментальні знання та практичні навички з теорії та європейського міжнародного публічного та європейського приватного права

 

Випускники, що пройшли підготовку в межах наших освітніх програм, мають можливість працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях як суто юридичного спрямування, так і тих, що функціонують у різноманітних сферах суспільного життя.

Наші кафедри:

  • Кафедра публічно правових дисциплін
  • Кафедра теоретичних та приватноправових дисциплін
  • Кафедра порівняльного правознавства та європейського права.

 

У своїх освітніх програмах ми використовуємо систему індивідуального підходу до кожного студента. Для нас важливо, щоб наші випускники були затребуваними на сучасному ринку праці як в Україні, так і за її межами. Ми постійно вдосконалюємо процес отримання освіти, враховуємо багатий вітчизняний та зарубіжний досвід вищих освітніх закладів та пропонуємо максимально комфортні сучасні умови для отримання ґрунтовних фахових знань.

Європейська  Юридична Школа Міжнародного Європейського Університету –  ваш ідеальний вибір!

ПРИВІТАННЯ ДИРЕКТОРА

 

Вітаю вас у просторі Європейської юридичної школи!

 

Чи замислювались ви над тим, що потрібно для гармонійного співіснування мільйонів різноманітних частинок, з яких складається об`ємне  поняття «наш світ»? Якщо ви вже маєте відповідь на це складне питання, або хочете її віднайти – то ви на правильному шляху. Адже відповідь на це питання лежить у правовому полі – тобто, у царині компетенції правників. Відносини між людьми, країнами, установами – все це регулюється за допомогою законів та правових актів, а на сторожі дотримання гармонії та рівноправ’я  в усіх процесах взаємовідносин стоять компетентні та обізнані правники.

 

 Професія юриста – це не тільки престиж, а й велика відповідальність. Саме тому молоді фахівці мають володіти глибокими знаннями у обраній професії.

Ми готуємо справжніх спеціалістів і виховуємо в кожному з них любов до професії, повагу до закону і високу фахову відповідальність.

 

У своїх освітніх програмах ми спираємось на багатий досвід української та європейської правової школи.

 

Виклики, які ставить сьогодення перед молодими фахівцями, досить серйозні, і це вимагає від майбутнього правника цілковитої відданості своїй професії, розуміння усіх процесів, які відбуваються не тільки у галузі, а й у світі.

 

Європейська юридична школа Міжнародного Європейського Університету гарантує здобувачам знань новітні освітні програми, можливість застосувати на практиці отримані знання та повне заглиблення у  професію. Наші молоді спеціалісти зможуть гідно конкурувати на  сучасному ринку праці і стати затребуваними фахівцями.

Ласкаво просимо до Європейської юридичної школи!

  

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас