+38 044 338 00 43

Міжнародний відділ

Начальник міжнародного відділу

Пастушенко Анастасія

Тел: +38 067 105 58 77

Пошта:


Міжнародний відділ – це структурний підрозділ університету, що виконує координаційні та консультативні функції з питань розвитку міжнародних зв’язків, співпраці із компаніями-представниками, що надають освітні послуги та безпосередньо з іноземними громадянами, котрі прибули на навчання до університету, підтримки та забезпечення високого рівня взаємодії між студентами та університетом. Серед іншого, міжнародний відділ також відповідає за організацію та контроль за міжнародними програмами та академічною мобільністю університету.

Головна мета діяльності міжнародного відділу спрямована на формування позитивного міжнародного іміджу університету, підтримку та розвиток зарубіжних зв’язків у освітньо-наукових, соціальних, культурних сферах.

Важливою складовою діяльності міжнародного відділу є налагодження ділових стосунків університету з іноземними посольствами в Україні, що сприяють розвитку міжнародної діяльності університету в освітній галузі, наближаючи її до європейського освітнього простору в рамках дії Болонського процесу, та співпраця з українськими дипломатичними місіями закордоном.

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187
+38 044 338 00 43