+38 044 338 00 43

Департамент міжнародого розвитку

intdep1

Директор департаменту

Бабич Оксана Володимирівна,

кандидат географічних наук, доцент

У 2005 році закінчила природничо-географічний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія» та здобула кваліфікацію вчителя географії, біології, основ економіки основної і старшої школи, організатора краєзнавчо-туристичної роботи.

Із 2009 по 2012 роки навчалася в аспірантурі Київського національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Економічна та соціальна географія».

У 2014 році захистила дисертацію «Регіональна система розселення і збалансований розвиток регіону» на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук зі спеціальності «Економічна та соціальна географія».

У 2019 році пройшла стажування у провідних закладах вищої освіти країн ЄС.

У 2020 році успішно склала іспит та отримала міжнародний сертифікат відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти на рівні В2 з мов країн Європейського Союзу (англійської).

Автор 25 наукових і науково-методичних праць (зокрема, у наукових періодичних виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Scienc).

Коло наукових інтересів: сучасні демографічні процеси в Україні та її регіонах, збалансований розвиток регіону, системи розселення населення, функціонально-територіальна організація системи розселення населення.


 

Колектив Департаменту міжнародного розвитку

intdep4Маріяш Леніє Едемівна

в.о. начальника відділу по роботі з іноземними студентами.

+380443380073

+380949065073 Viber, WhatsApp, Telegram

 – пошта для замовлення запрошень на навчання

 

 

 


 

intdep3Мельник Наталія Володимирівна 

в.о. начальника міграційного відділу.

+380976391349

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного Європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному Європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187
+38 044 338 00 43