+38 044 338 00 43

Мовний центр

Керівник

Бабченко Надія Володимирівна

кандидат філологічних наук, доцент

Пошта:


Мовний центр Міжнародного європейського університету — структурний підрозділ Університету, завданням якого є надання послуг з вивчення сучасних іноземних мов з метою вдосконалення мовної компетенції студентів, мовної професійної і комунікативної компетенції викладачів, підтримки міжнародної мобільності студентів і викладачів, підвищення загального рівня володіння сучасними іноземними мовами.

Напрямки роботи:

  • викладання іноземних мов з наданням сертифікатів;
  • сертифікація рівня знань з іноземних мов на основі відповідних іспитів;
  • підготовка до міжнародних іспитів;
  • підготовка до вступних випробувань у магістратуру з іноземної мови;
  • підготовка до ЗНО;
  • переклад документів;
  • нотаріальне засвідчення перекладу документів;
  • тощо.


ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас