+38 044 338 00 43

Міжнародний відділ

Начальник міжнародного відділу

Катерина Рязанцева

Пошта:

Головний фахівець міжнародного відділу

Ірина Дойшле

Тел: +38 067 105 58 77

Пошта:

Фахівець міжнародного відділу

Антоніна Серветник

Тел: +38 094 906 5073

Пошта:

Перекладач міжнародного відділу

Олександра Веренко

Пошта:


Міжнародний відділ – це структурний підрозділ Міжнародного європейського університету, який спрямовує свою діяльність на розширення міжнародних зв’язків. Міжнародне співробітництво є одним із важливих напрямків діяльності МЄУ. Координація діяльності Університету в сфері міжнародного співробітництва покладена на міжнародний відділ, який безпосередньо підпорядкований Проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків.

Основними завданнями відділу є:

 • Сприяння розвитку міжнародних зв’язків.
 • Оформлення та видача запрошень на навчання іноземцям та особам без громадянства.
 • Співпраця з суб’єктами господарювання, які здійснюють набір іноземців та осіб без громадянства на навчання в Університеті.
 • Участь в розробці нормативних документів Університету у частині, що стосується міжнародного співробітництва.
 • Робота з іноземцями та особами без громадянства протягом усього періоду від оформлення їм запрошень на навчання до їх зарахування або поновлення.
 • Сприяння зростанню контингенту іноземних студентів.
 • Проведення роботи щодо визнання диплому Міжнародного європейського університету в країнах, студенти з яких навчаються в Університеті, а також в незалежних світових рейтингових агентствах.
 • У разі виїзду за кордон студентів для участі в міжнародних заходах надання їм необхідного сприяння.
 • Пошук міжнародних грантів, проєктів, конкурсів (в т.ч. спільних з ВНЗ та установами інших країн).
 • Координація діяльності підрозділів Університету по розробці й виконанню міжнародних угод, програм, проєктів і договорів.
 • Налагодження контактів із закордонними навчальними та науково-дослідними закладами, агенціями, асоціаціями, а також їх представництвами в Україні.
 • Розробка та впровадження заходів для участі студентів у програмах академічної мобільності, закордонного стажування та практики.
 • Підтримка стосунків з зарубіжними партнерами у галузі спільних програм обміну та програм закордонного стажування для викладачів та студентів Університету.

Положення про міжнародний відділ Міжнародного європейського університету

Email міжнародного відділу:

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас