+38 044 338 00 43

Міжнародний відділ

Начальник міжнародного відділу

Катерина Рязанцева

Пошта:

Фахівець міжнародного відділу

Антоніна Серветник

Тел: +38 094 906 5073

Пошта:

Перекладач міжнародного відділу

Олександра Веренко

Пошта:


Міжнародний відділ – це структурний підрозділ Міжнародного європейського університету, який спрямовує свою діяльність на розширення міжнародних зв’язків. Міжнародне співробітництво є одним із важливих напрямків діяльності МЄУ. Координація діяльності Університету в сфері міжнародного співробітництва покладена на міжнародний відділ, який безпосередньо підпорядкований Проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків.

Основними завданнями відділу є:

 • Сприяння розвитку міжнародних зв’язків.
 • Оформлення та видача запрошень на навчання іноземцям та особам без громадянства.
 • Співпраця з суб’єктами господарювання, які здійснюють набір іноземців та осіб без громадянства на навчання в Університеті.
 • Участь в розробці нормативних документів Університету у частині, що стосується міжнародного співробітництва.
 • Робота з іноземцями та особами без громадянства протягом усього періоду від оформлення їм запрошень на навчання до їх зарахування або поновлення.
 • Сприяння зростанню контингенту іноземних студентів.
 • Проведення роботи щодо визнання диплому Міжнародного європейського університету в країнах, студенти з яких навчаються в Університеті, а також в незалежних світових рейтингових агентствах.
 • У разі виїзду за кордон студентів для участі в міжнародних заходах надання їм необхідного сприяння.
 • Пошук міжнародних грантів, проєктів, конкурсів (в т.ч. спільних з ВНЗ та установами інших країн).
 • Координація діяльності підрозділів Університету по розробці й виконанню міжнародних угод, програм, проєктів і договорів.
 • Налагодження контактів із закордонними навчальними та науково-дослідними закладами, агенціями, асоціаціями, а також їх представництвами в Україні.
 • Розробка та впровадження заходів для участі студентів у програмах академічної мобільності, закордонного стажування та практики.
 • Підтримка стосунків з зарубіжними партнерами у галузі спільних програм обміну та програм закордонного стажування для викладачів та студентів Університету.

Положення про міжнародний відділ Міжнародного європейського університету

Email міжнародного відділу:

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас