+38 044 338 00 43

Міжнародний відділ

Начальник міжнародного відділу

Ірина Дойшле

Тел: +38 067 105 58 77

Пошта:


Міжнародний відділ – це структурний підрозділ університету, що виконує координаційні та консультативні функції з питань розвитку міжнародних зв’язків, співпраці із компаніями-представниками, що надають освітні послуги та безпосередньо з іноземними громадянами, котрі прибули на навчання до університету, підтримки та забезпечення високого рівня взаємодії між студентами та університетом. Серед іншого, міжнародний відділ також відповідає за організацію та контроль за міжнародними програмами та академічною мобільністю університету.

Головна мета діяльності міжнародного відділу спрямована на формування позитивного міжнародного іміджу університету, підтримку та розвиток зарубіжних зв’язків у освітньо-наукових, соціальних, культурних сферах.

Важливою складовою діяльності міжнародного відділу є налагодження ділових стосунків університету з іноземними посольствами в Україні, що сприяють розвитку міжнародної діяльності університету в освітній галузі, наближаючи її до європейського освітнього простору в рамках дії Болонського процесу, та співпраця з українськими дипломатичними місіями закордоном.

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас