+38 096 125 29 21
Please contact us to check academic transcript , WhatsApp/Telegram/Viber +380673772377 or check it online here

Правила прийому, навчання та проживання іноземних студентів

Умови вступу іноземних громадян у Міжнародний Європейський університет

Усі іноземні громадяни мають рівні права на навчання в Україні незалежно від статі, раси, національності, соціального й майнового стану, роду і характеру занять, світогляду, віросповідання, місця проживання й інших обставин.

Зарахування іноземних громадян, що виявили бажання вступити до Міжнародного Європейського університету  відбувається згідно «Порядку організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства» (Наказ Міністерства освіти і науки України 1541 від 01/11/2013) згідно з обраними спеціальностями та спеціалізаціями. Кандидатів на навчання зараховують до Міжнародного Європейського університету (Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АБ №175530) за результатами співбесіди з мови навчання та відповідних предметів. Вступні співбесіди проводяться з 20 серпня до 1 грудня та з 1 січня до 1 березня щороку. Рівень знань оцінюється за шкалою: високий, достатній, недостатній. За результатами співбесіди приймається рішення щодо зарахування на навчання.

Іноземні громадяни, що отримали документи про освіту (диплом бакалавра, магістра) за межами України та вирішили продовжити навчання в одному з українських закладів вищої освіти за наступним освітньо-кваліфікаційним рівнем повинні в обов’язковому порядку пройти процедуру визнання цих документів у Міністерстві освіти та науки України.

Щоб отримати запрошення на навчання іноземному громадянину слід звернутися письмово до міжнародного відділу  із запитом щодо вступу до Міжнародного Європейського університету.

Запит можна відправити:

E-mail: 

Поштова адреса: Україна м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 42 В

Документи, необхідні для оформлення запрошення на навчання:

  • копія першої сторінки паспорта (повне ім’я, громадянство, дата народження, номер паспорта);
  • копія документа про повну середню освіту і додатку з навчальними дисциплінами та отриманими оцінками (одержані бали);
  • копію підписаної заяви на згоди на обробку персональних даних;
  • в листі вказати назву спеціальності та країну отримання візи.

Університет розглядає отримані документи і при відповідності документів встановленим вимогам надсилає кандидату оригінал запрошення на навчання, та направляє візову підтримку в Посольство України.

Для отримання в’їзної візи необхідно звернутися в Посольство України у своїй чи сусідній країні (в запрошенні на навчання буде вказано, до якої саме) із заявою про отримання в’їзної візи за оригіналом запрошення на навчання .

Документи про освіту повинні бути затверджені у центральному органі управління освітою країни, що видала документ, і легалізовані Міністерством закордонних справ цієї країни. Також, повинна бути в наявності копія перекладених українською мовою документів про освіту, завірена нотаріально. При отриманні візи, всі вказані документи проходять легалізацію в посольстві України. Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити університет про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення зустрічі в аеропорту. При ненаданні цієї інформації, і відповідно – відсутності представника університету, іноземний громадянин може бути повернений назад на батьківщину.

Після прибуття в Україну іноземні громадяни повинні звернутись до Державної міграційної служби не пізніше ніж за 15 днів до закінчення терміну дії в’їзної візи в Україну.

Громадянам, які порушують ці умови, буде відмовлено в реєстраційних документах для перебування в Україні.

Документи, необхідні для зарахування в Міжнародний Європейський університет

  • паспорт з візою для в’їзду в Україну;
  • документ (оригінал та його копію) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
  • додаток (оригінал та його копію) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності);
  • академічну довідку, видану іноземним/українським навчальним закладом (у разі переведення або поновлення на навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);
  • оригінал та копію документа, в якому міститься інформація про зміст навчальної програми за попереднім ступенем (рівнем) вищої освіти, отримані кредити, тривалість навчання та успішність з навчальних дисциплін (у разі відсутності цієї інформації у додатку до документа про освіту), при вступі для здобуття ступеня магістра або післядипломної освіти, якщо відсутність цієї інформації унеможливлює здійснити визнання кваліфікації за документом;
  • 16 фотокарток розміром 30х40 мм;

Додаткову інформацію щодо навчання іноземних громадян у Міжнародний Європейський університет можна отримати, надіславши лист із запитаннями на e-mail:  або у WhatsApp, Viber, Telegram: +38 094 906 5073

 

Правила внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 096 125 29 21

Email

Приєднатися до нас

Контакти

Ректорат

+380 67 377-23-77
+380 44 338-00-43

Приймальна комісія

+38 096 125 29 21

+38 063 169 98 67

Foreign students department

+380507133624

Наша адреса

проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187