Відділ по роботі з іноземними студентами

Начальник відділу по роботі з іноземними студентами

Робсонд Анна

Тел: +38-050-713-36-24

Пошта:

Провідний фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

Ніна Закаблукова

Пошта:

Фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

Волинець Аліса

Пошта:

фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

(міграційні питання)

Мельник Наталія

Пошта:

Відділ по роботі з іноземними студентами – є структурним підрозділом Університету та займається прийомом та оформленням на навчання іноземців та осіб без громадянства, а також веде супровід іноземних студентів протягом усього терміну навчання.

Основними завданнями відділу є:

• Організація процесу прийому іноземних громадян на навчання відповідно до Правил прийому поточного року.
  • Робота з іноземними громадянами протягом усього періоду від зарахування або поновлення до відрахування із Університету.
  • Реалізація необхідних заходів з приведення у відповідність легалізації новоприбулих іноземних громадян, їх перебування протягом терміну навчання на території України, згідно з вимогами Державної міграційної служби України.
  • Контроль перевірки документів, які пред’являють іноземні громадяни під час вступу й зарахування до Університету згідно з чинним законодавством;
  • Контроль оформлення особистих справ іноземних студентів
  • Ознайомлення студентів та слухачів з Правилами внутрішнього розпорядку в Університеті.

Положення про відділ по роботі з іноземними студентами