Відділ по роботі з іноземними студентами

Начальник відділу по роботі з іноземними студентами

Робсонд Анна

Тел: +38-050-713-36-24

Пошта:

Провідний фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

Ніна Закаблукова

Пошта:

Фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

Волинець Аліса

Пошта:

фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

(міграційні питання)

Мельник Наталія

Пошта:

Відділ по роботі з іноземними студентами – є структурним підрозділом Університету та займається прийомом та оформленням на навчання іноземців та осіб без громадянства, а також веде супровід іноземних студентів протягом усього терміну навчання.

Основними завданнями відділу є:

• Організація процесу прийому іноземних громадян на навчання відповідно до Правил прийому поточного року.
  • Робота з іноземними громадянами протягом усього періоду від зарахування або поновлення до відрахування із Університету.
  • Реалізація необхідних заходів з приведення у відповідність легалізації новоприбулих іноземних громадян, їх перебування протягом терміну навчання на території України, згідно з вимогами Державної міграційної служби України.
  • Контроль перевірки документів, які пред’являють іноземні громадяни під час вступу й зарахування до Університету згідно з чинним законодавством;
  • Контроль оформлення особистих справ іноземних студентів
  • Ознайомлення студентів та слухачів з Правилами внутрішнього розпорядку в Університеті.

Положення про відділ по роботі з іноземними студентами

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.