Відділ по роботі з іноземними студентами

Начальник відділу по роботі з іноземними студентами

Ніна Закаблукова

Пошта:

Провідний фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

Робсонд Анна

Пошта:

фахівець відділу по роботі з іноземними студентами

(міграційні питання)

Мельник Наталія

Тел: +38 097 639 1349

Пошта:

Відділ по роботі з іноземними студентами – є структурним підрозділом Університету та займається прийомом та оформленням на навчання іноземців та осіб без громадянства, а також веде супровід іноземних студентів протягом усього терміну навчання.

Основними завданнями відділу є:

• Організація процесу прийому іноземних громадян на навчання відповідно до Правил прийому поточного року.
  • Робота з іноземними громадянами протягом усього періоду від зарахування або поновлення до відрахування із Університету.
  • Реалізація необхідних заходів з приведення у відповідність легалізації новоприбулих іноземних громадян, їх перебування протягом терміну навчання на території України, згідно з вимогами Державної міграційної служби України.
  • Контроль перевірки документів, які пред’являють іноземні громадяни під час вступу й зарахування до Університету згідно з чинним законодавством;
  • Контроль оформлення особистих справ іноземних студентів
  • Ознайомлення студентів та слухачів з Правилами внутрішнього розпорядку в Університеті.

Положення про відділ по роботі з іноземними студентами

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.