+38 044 338 00 43

Наукова діяльність

Наукові дослідження й організація наукової праці в Міжнародному  європейському університеті ґрунтуються на діалогічному звʼязку науки, навчання і практичних навичок, в академічній, професійній і соціальній сферах. Модель «викладання через дослідження», за допомогою якої викладачі надихають і мотивують студентів своїми науковими здобутками, безпосередньо зорієнтована на покращення якості освітніх послуг. Дослідницька праця викладачів, аспірантів і студентів зосереджена здебільшого в  навчально-наукових інститутах і на кафедрах Університету, а також у школах і навчально-дослідницьких центрах і програмах. Наукова діяльність в МЄУ опирається на засади академічної доброчесності та підтримується прозорою політикою надання внутрішніх ґрантів, премій і стипендій та інших форм заохочення.

Стратегія розвитку науки в МЄУ на  2021-2031 рр. передбачає вже у середньостратегічній перспективі видиму присутність і впізнаваність Університету на загальнонаціональному рівні й, в окремих сферах, також у міжнародному глобальному просторі як провідного дослідницького осередку зі своїми науковими школами та інститутами. У найближчій перспективі в Університеті заплановано відкриття Центру статистичних досліджень, а також науково-медичного Центру МЄУ;передбачається реалізація низки всеукраїнських і міжнародних проектів, створення власного  видавництва МЄУ.

Організація та координування наукової діяльності діяльності в Університеті здійснюється Науковим  відділом МЄУ .

НАУКОВА РОБОТА УНІВЕРСИТЕТУ Є НЕВІД'ЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ І ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ З МЕТОЮ ІНТЕГРАЦІЇ НАУКОВОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ ВИЩОЇ ОСВІТИ
ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас