+38 044 338 00 43

Наукова діяльність

НАУКОВА РОБОТА УНІВЕРСИТЕТУ Є НЕВІД'ЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ І ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ З МЕТОЮ ІНТЕГРАЦІЇ НАУКОВОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Тематика науково-дослідних робіт включає фундаментальні та прикладні дослідження з найважливіших напрямів медичної науки. До науково-дослідної роботи залучаються студенти.

Наукові напрями

Розробка науково обгрунтованих підходів до лікування хворих на цукровий діабет

Номер державної регістрації 0120U104082

Інфекційний контроль: моделювання та прогнозування епідемічних ризиків інфекційних захворювань

Номер державної регістрації 0120U104131

Напрями діяльності

Науково-організаційна діяльність

Інформаційне забезпечення наукової і науково-технічної діяльності

Метрологічне забезпечення навчального та наукового процесів

Патентно- інформаційна діяльність

Заохочення провідних і молодих вчених університету за досяг- нення в науці.

Підтримка та забезпечення функціонування.

Підготовка до друку інформаційних видань по науковим досягненням вчених університету

Виявлення випадків академічного плагіату

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас