+38 044 338 00 43

Науковий відділ

Науковий відділ створено у 2019 році з метою координування науково-дослідної і видавничої діяльності МЄУ.  

Основними функціями та напрямками діяльності відділу є:

  • співпраця із усіма науково-дослідними одиницями Університету, а також зовнішніми науковими структурами та інституціями;
  • координування, заохочення та підтримка науково-дослідної діяльність кафедр, інститутів та центрів МЄУ;
  • моніторинг усіх аспектів наукового життя Університету, аналітичне опрацювання інформації, що стосується наукової діяльності МЄУ;
  • розробка та впровадження методів управління науковим процесом;
  • надання на конкурсній основі фінансової підтримки наукових проектів та пропозицій, які надходять від викладачів кафедр та працівників інститутів і центрів МЄУ;
  • організація діяльності аспірантури для підготовки фахівців на третьому – освітньо-науковому рівні вищої освіти;
  • координування та нагляд за видавничою діяльністю Університету;

 Місія Наукового відділу – підтримувати на належному рівні наукову діяльність Університету та популяризувати її в академічних колах; створювати сприятливі умови для виховання молодих науковців, творення нових академічних спільнот, наукових шкіл, дослідницьких програм, докторських шкіл тощо.

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й навчить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас