+38 044 338 00 43

Науковий відділ

Науковий відділ створено у 2019 році з метою координування науково-дослідної і видавничої діяльності МЄУ.  

Основними функціями та напрямками діяльності відділу є:

  • співпраця із усіма науково-дослідними одиницями Університету, а також зовнішніми науковими структурами та інституціями;
  • координування, заохочення та підтримка науково-дослідної діяльність кафедр, інститутів та центрів МЄУ;
  • моніторинг усіх аспектів наукового життя Університету, аналітичне опрацювання інформації, що стосується наукової діяльності МЄУ;
  • розробка та впровадження методів управління науковим процесом;
  • надання на конкурсній основі фінансової підтримки наукових проектів та пропозицій, які надходять від викладачів кафедр та працівників інститутів і центрів МЄУ;
  • організація діяльності аспірантури для підготовки фахівців на третьому – освітньо-науковому рівні вищої освіти;
  • координування та нагляд за видавничою діяльністю Університету;

 Місія Наукового відділу – підтримувати на належному рівні наукову діяльність Університету та популяризувати її в академічних колах; створювати сприятливі умови для виховання молодих науковців, творення нових академічних спільнот, наукових шкіл, дослідницьких програм, докторських шкіл тощо.

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас