+38 044 338 00 43

Академічна доброчесність

Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів, магістрів і співробітників університету взяти участь у вебінарі "Курсова робота без академічного плагіату - нові можливості системи StrikePlagiarism.com", який відбудеться 19.04.2021 - 15.00 за Київським часом.Вебінар для студентів МЄУ з академічної доброчесності та фундаментальних принципів розвитку європейського університету українською та англійською мовами.

Спікер: доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та економіки Бойко Олена Володимирівна. В рамках вебінару було розглянуто поняття та основні фундаментальні цінності академічної доброчесності, сучасні, інституційні змінами у сфері вищої освіти щодо її забезпечення, а також прояви академічної недоброчесності та можливості подолання.


Перевірка академічних робіт і їх подальша оцінка ніколи не повинні перетворюватися в неконтрольований процес, рішення повинні бути обґрунтовані. Cаме для забезпечення політики академічної доброчесності в університеті всі академічні праці співробітників та студентів МЄУ мають бути обов'язково перевірені у системі StrikePlagiarizm.com (безкоштовно у науковій бібліотеці МЄУ)

Завантажити

 

 

 

Корисні матеріали та посилання:

  • Проєкт сприяння академічній доброчесності в Україні (https://saiup.org.ua)
  • About Plagiarism.org (https://www.plagiarism.org)
  • Основи академічного письма (https://naqa.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/Academic_Writing_Course.pdf)
  • Плагіат у вищій освіті (https://naqa.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/plagiat_qa.pdf)
  • Про соціальну модель плагіату (https://naqa.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/UKR_TOWARDS_A_SOCIAL_MODEL_OF_PLAGIARISM.pdf)
  • Чому студенти списують (за їхніми словами та зі слів інших) (https://naqa.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/UKR_Why_students_cheat.pdf)
ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й навчить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас