1. Головна
  2. Партнери

Партнери

Наразі МЄУ працює над спільними програмами із університетами та науковими установами США, Канади, Німеччини, Франції, Іспанії, Нідерландів, Польщі, Болгарії, Росії, Молдови, Греції, Чехії, Словаччини, Вірменії, Китаю, Грузії, Білорусії та ін.

З метою підтримки іноземних студентів, культурного обміну та налогодження зв’язків, Університет активно співпрацює з українськими посольствами за кордоном та з іноземними посольтвами таконсульствами в Україні.

Також університет активно працює над залученням до міжнародної освітньої та наукової спільноти.

МЄУ долучився до Research For Life, яка об’єднує п’ять міжнародних програм: Hinari (дослідження у сфері здоров’я), AGORA (дослідження сільського господарства), OARE (дослідження навколишнього середовища), ARDI (розвиток та інновації) та GOALI (дослідження у сфері юриспруденції).

Також Університет підписав Меморандуму про створення та розвиток мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій.

  • Університет співпрацює з такими організаціями як:
  • Erasmus+
  • European Resuscitation Council
  • MedEdWorld
  • Association for Medical Education in Europe (AMEE).

Дякую широкій мережі партнерів та участі в асоціаціях, Університет є активним учасником міжнародних освітньо-наукових та соціально-культурних процесів. Це дозволяє студентам і викладачам університету використовувати свої знання та потенціал у найбільш продуктивних формах та реалізовувати свої амбіції.