+38 044 338 00 43

ННІ "Післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку"

Директор ННІ "Післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку"

Гороховська Тетяна Володимирівна

Безперервний професійний розвиток медичних фахівців – це важливий аспект процесу забезпечення якості медичної допомоги. Постійне оновлення знань і навичок, ознайомлення з сучасними протоколами й керівництвами та застосування їх на практиці – це реалії сучасного лікаря не лише в контексті державних вимог до професії, але й потреби до самовдосконалення та професійного росту.

Відтепер лікарі не обмежуються у праві вибору формату БПР та провайдера, а  можуть обирати саме те, що є комфортним, цікавим, зручним саме для них. Враховуючи зміни у законодавстві, що відкрили нові можливості для медичних фахівців щодо БПР, а також запит на якісні освітні продукти, які враховують міжнародні алгоритми надання медичної допомоги та ґрунтуються на засадах доказовості, Міжнародний європейський університет працює над створенням і запровадженням доступних і сучасних форм безперервного професійного розвитку для медичних фахівців.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку проводить підготовку клінічних ординаторів, здійснює навчання на циклах тематичного удосконалення, планує відкрити інтернатуру та забезпечувати підвищення кваліфікації лікарів за спеціальностями, що не передбачені в інтернатурі.

Ми проводимо підготовку відповідно до міжнародних стандартів і протоколів надання медичної допомоги, запрошуємо до викладання прогресивних лікарів, які бачать медицину по-новому та готові поділитися своїм досвідом і знаннями, щоб підготувати абсолютно інше, нове покоління сучасних лікарів. 

Якщо ви мрієте підтримувати та підвищувати рівень власної професійної діяльності відповідно до сучасних потреб сфери охорони здоров'я – то ви робите правильний вибір, обираючи саме наш новітній та прогресивний Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас