+38 044 338 00 43

ЄВРОПЕЙСЬКА АРХІТЕКТУРНО-ІНЖЕНЕРНА ШКОЛА

Вітаю вас у Європейській архітектурно-інженерній школі!

Світ завжди потребує розбудови. Професійні знання у поєднанні з творчим мисленням та фантазією народжують величні та прекрасні споруди сучасності. Так з`являються  нові міста, будинки, мости, спортивні комплекси та комплекси відпочинку. Недарма кажуть, що архітектура – це завмерла на мить музика. Саме ритми сучасної архітектури прикрашають наше повсякдення та створюють неповторне середовище, у якому живе й працює світ.

Якщо ви мрієте дійсно, на практиці, створювати нову реальність – то ви робите правильний вибір, обираючи саме наш новітній та прогресивний навчальний заклад.

Наші освітні програми повністю орієнтовані на запити та потреби сучасного ринку. Використання нових інформаційних технологій, найновішого обладнання та нестандартний підхід до викладання роблять процес здобуття знань легким та сучасним. Наші студенти мотивовані на успіх, адже в процесі навчання вони не тільки отримують теоретичні знання, а й мають можливість застосовувати їх на практиці. Спілкування з  провідними фахівцями, що досягли успіху і на власному досвіді довели важливість та затребуваність професії, допомагають нашим студентам сформулювати для  себе реальні та чіткі цілі на майбутнє.

Для нас важливо, щоб наші випускники були дійсно затребуваними на ринку праці України та Європи, тому багато уваги ми приділяємо всебічному особистісному розвитку наших студентів. 

Європейська архітектурно-інженерна школа пропонує своїм студентам не тільки якісне навчання, а й насичене та цікаве дозвілля. Наша багатонаціональна університетська спільнота – це єдиний живий організм, це унікальне середовище, у якому панує взаємоповага, взаєморозуміння та бажання розвиватися.

Долучайтеся до нашої спільноти! Орієнтуйтеся на краще! Будуйте своє майбутнє та майбутнє світу разом з нами!

З повагою,

Директор Європейської архітектурно-інженерної школи


Європейська інженерно-архітектурна школа – це середовище з неформальним підходом до питань підготовки висококваліфікованих фахівців для будівельної галузі.

Майбутні інженери та архітектори матимуть можливість ознайомитись з новітніми технологіями, комплексним обладнанням та програмним обладнанням, що застосовується в Україні та за її межами. Це значно допоможе майбутнім спеціалістам у вирішенні проблем простору для життя та діяльності людини.

Сьогодні на перший план виходить питання саме створення такого комфортного середовища для існування людини. Це і житлове середовище, і середовище для роботи, і, безумовно, оточуюче зовнішнє середовище. Саме над цими питаннями працюють сучасні архітектори та інженери-будівельники.

Європейська Інженерно-архітектурна школа готує фахівців на основі досвіду академічної підготовки спеціалістів з орієнтацією на практичне застосування знань з проектування споруд, дизайну архітектурного середовища та збереження цінного історичного середовища.

Підготовка інженерів-будівельників здійснюється з урахуванням сучасних тенденцій розвитку будівельної галузі та засвоєння основ проектування будівельних конструкцій за Єврокодом. Європейська інженерно-архітектурна школа надає якісні знання з якості, стандартизації та сертифікації у будівництві та промисловості будівельних матеріалів.

Наразі  набуває гостроти питання з підготовки фахівців у сфері землеустрою, землевпорядкування та геодезії. Ринок потребує висококваліфікованих, цілеспрямованих та налаштованих на розвиток суспільства фахівців. Саме таких фахівців готує Європейська інженерно-архітектурна школа.

ЧОМУ ЄВРОПЕЙСЬКА ІНЖЕНЕРНО-АРХІТЕКТУРНА ШКОЛА

  • Досвідчені вітчизняні та іноземні викладачі
  • Сучасне обладнання
  • Новітні освітні програми

ПРАКТИЧНА ОРІЄНТАЦІЯ

  • Використання сучасного обладнання та технологій
  • Поєднання досвіду академічної освіти з новітніми тенденціями

ПУЛ ВІДОМИХ КОМПАНІЙ ПАРТНЕРІВ

  • Партнерські проекти
  • Проходження практики у кращих вітчизняних та зарубіжних компаніях
  • Лекції від провідних фахівців.

Громадське обговорення проєктів освітніх програм

 

Запрошуємо всіх стейкголдерів, а саме: здобувачів вищої освіти, випускників освітньої програми, роботодавців, представників академічної спільноти, співробітників Міжнародного європейського університету, представників інших груп інтересантів, надати відгуки, побажання та пропозиції для освітніх  програми

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Будівництво» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Будівництво» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

 

Сподіваємось на плідну та якісну співпрацю!

Про освітній процес в Міжнародному європейському університеті ви можете дізнатися на нашому офіційному сайті  https://ieu.edu.ua/ або у соціальних мережах (ПОСИЛАННЯ на FB, INST, TT тощо).

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас