+38 044 338 00 43

Європейська школа мистецтв

Директор Європейської школи мистецтв

Міхно Інеса Сергіївна

Кандидат економічних наук

Світ завжди виявляв свою повагу до мистецтва та митців. Саме завдяки митцям та їх творчим досягненням, ми маємо сьогодні унікальну культурну спадщину, яка стала міцною основою для подальшого розвитку мистецтва. Але світ стрімко рухається вперед, і це вимагає  від сучасних  фахівців у царині культури та мистецтва не тільки ґрунтовних знань у професії, а й відповідного бачення подальших тенденцій розвитку мистецтва. Європейська Школа Мистецтв – унікальна мистецька інституція, у якій принципи традиційного академічного навчання  максимально гармонійно поєднуються з актуальними європейськими та світовими трендами та новітніми методиками освіти. Ми не просто надаємо знання, ми спрямовуємо молодих фахівців на шлях створення нових напрямків та тенденцій у галузі культури та мистецтва, розширюємо їх творчий світогляд, даємо можливість на практиці вивчати запити сучасного світу до  митців та мистецтва. Наші випускники – це молоді спеціалісти, які мають сучасний погляд на розвиток мистецтва, володіють ґрунтовними  фаховими знаннями, достатніми для того, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці нашої країни, Європи та світу.

ЧОМУ ЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ОСВІТИ

 • Досвідчені вітчизняні та зарубіжні викладачі
 • Міжнародні модулі освіти
 • Творчі практики

ПРАКТИЧНА ОРІЄНТАЦІЯ

 • Використання сучасних освітніх та інформаційних програм
 • Повне заглиблення студентів у творчі та мистецькі процеси
 • Сучасні зали, репетиційні бази та аудиторії, повністю оснащені з урахуванням європейських стандартів

ПУЛ  ВІДОМИХ КОМПАНІЙ  -ПАРТНЕРІВ

 • Партнерські проекти
 • Проходження практики у найкращих театрах, концерт-холах та знімальних майданчиках
 • Майстер-класи від українських та зарубіжних провідних фахівців у сфері культури та мистецтва.

 

ПРИВІТАННЯ ДИРЕКТОРА

Вітаю вас у розмаїтому та креативному світі Європейської Школи Мистецтв Міжнародного Європейського Університету!

Сьогодні у творчому та мистецькому просторі, як ніколи гостро відчувається потреба у нових, прогресивних, активних та спрямованих на успіх, фахівців. Світ невпинно розвивається, з`являються все нові й нові  технічні можливості, що розширюють методи реалізації творчих задумів. Але стрімкий розвиток технологій кардинально змінює вимоги до сучасних митців, змушує їх вирішувати більш складні задачі, ніж раніше. Сьогодні вже замало просто володіти професійними знаннями, сьогодні треба не пристосовуватись до потреб суспільства, а формувати ці потреби, і за допомогою мистецтва, впливати на розвиток мистецтва не просто у масштабі однієї країни, а у світовому масштабі. Музика, балет, спів, образотворче мистецтво – це унікальні інструменти для об’єднання світової спільноти, адже вони є воістину інтернаціональними. Мистецтво – це основа для створення загальної культури людства у майбутньому.

Якщо ви – талановиті, креативні, наполегливі, вмієте мислити творчо і маєте бажання досягти успіху – то  сміливо обирайте нашу Європейську Школу Мистецтв Міжнародного Європейського Університету!

Ми навчаємо за наступними напрямками:

 • 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
 • 022 Дизайн
 • 023 Образотворче мистецтво
 • 024 Хореографія
 • 025 Музичне мистецтво
 • 026 Сценічне мистецтво

Ми впевнені, що саме в стінах нашої Європейської Школи Мистецтв почнеться творчий шлях майбутніх відомих музикантів, академічних, естрадних та джазових співаків, хореографів та танцівників, дизайнерів одягу та аксесуарів, акторів театру та кіно. Адже тільки у нас у якості викладачів виступають найкращі актори, співаки, музиканти та хореографи, імена яких відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Вони з радістю поділяться з вами не тільки своїми професійними знаннями, а й власним успішним фаховим досвідом. Наші викладачі – це реально діючі митці, які мають сучасне бачення мистецтва, і які власноруч формують та впроваджують нові тренди у світі мистецтва.  Тільки у нас ви отримаєте можливість проходити практику у найвідоміших столичних театрах, концерт-холах та концертних залах.

Наші новітні освітні програми включають в себе весь спектр питань, які можуть постати перед сучасними митцями, та базуються на глибокому аналізу світового передового досвіду у мистецтві.

Долучайтесь до нашого освітнього та мистецького простору, і будуйте майбутнє світового мистецтва разом з нами!

Ми чекаємо саме на вас!

З повагою,

Директор Європейської школи мистецтв  

Міхно Інеса Сергіївна,

Кандидат економічних наук,

Заслужена артистка Асоціації діячів естрадного мистецтва України

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас