+38 044 338 00 43

Європейська школа мистецтв

Директор Європейської школи мистецтв

Народний художник України, член Національної спілки художників України

Олег Пінчук

Вітаю вас у розмаїтому та креативному світі Європейської Школи Мистецтв Міжнародного Європейського Університету!

Сьогодні у творчому та мистецькому просторі, як ніколи гостро відчувається потреба у нових, прогресивних, активних та спрямованих на успіх, фахівців. Світ невпинно розвивається, з`являються все нові й нові  технічні можливості, що розширюють методи реалізації творчих задумів. Але стрімкий розвиток технологій кардинально змінює вимоги до сучасних митців, змушує їх вирішувати більш складні задачі, ніж раніше. Сьогодні вже замало просто володіти професійними знаннями, сьогодні треба не пристосовуватись до потреб суспільства, а формувати ці потреби, і за допомогою мистецтва, впливати на розвиток мистецтва не просто у масштабі однієї країни, а у світовому масштабі. Музика, балет, спів, образотворче мистецтво – це унікальні інструменти для об’єднання світової спільноти, адже вони є воістину інтернаціональними. Мистецтво – це основа для створення загальної культури людства у майбутньому.

Якщо ви – талановиті, креативні, наполегливі, вмієте мислити творчо і маєте бажання досягти успіху – то  сміливо обирайте нашу Європейську Школу Мистецтв Міжнародного Європейського Університету!

Ми впевнені, що саме в стінах нашої Європейської Школи Мистецтв почнеться творчий шлях майбутніх відомих музикантів, академічних, естрадних та джазових співаків, хореографів та танцівників, дизайнерів одягу та аксесуарів, акторів театру та кіно. Адже тільки у нас у якості викладачів виступають найкращі актори, співаки, музиканти та хореографи, імена яких відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Вони з радістю поділяться з вами не тільки своїми професійними знаннями, а й власним успішним фаховим досвідом. Наші викладачі – це реально діючі митці, які мають сучасне бачення мистецтва, і які власноруч формують та впроваджують нові тренди у світі мистецтва.  Тільки у нас ви отримаєте можливість проходити практику у найвідоміших столичних театрах, концерт-холах та концертних залах.

 

 

Завідуюча кафедрою сучасного мистецтва та інтелектуальних технологій

Міхно Інеса Сергіївна

Кандидат економічних наук

Світ завжди виявляв свою повагу до мистецтва, завдяки якому ми маємо сьогодні унікальну культурну спадщину, яка стала міцною основою для подальшого розвитку мистецтва. Європейська Школа Мистецтв – унікальна мистецька інституція, у якій принципи традиційного академічного навчання максимально гармонійно поєднуються з актуальними європейськими та світовими трендами та новітніми методиками освіти. Ми спрямовуємо молодих фахівців на шлях створення нових напрямків та тенденцій у галузі культури та мистецтва, розширюємо їх творчий світогляд та даємо можливість на практиці вивчати запити сучасного світу мистецтва. Наші випускники – молоді спеціалісти, які мають сучасний погляд на розвиток мистецтва, володіють ґрунтовними фаховими знаннями, завдяки яким завжди матимуть попит на ринку праці нашої країни, Європи та світу.

 

ЧОМУ ЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ОСВІТИ

  • Досвідчені вітчизняні та зарубіжні викладачі
  • Міжнародні модулі освіти
  • Творчі практики

 

ПРАКТИЧНА ОРІЄНТАЦІЯ

  • Використання сучасних освітніх та інформаційних програм
  • Повне заглиблення студентів у творчі та мистецькі процеси
  • Сучасні зали, репетиційні бази та аудиторії, повністю оснащені з урахуванням європейських стандартів

 

ПУЛ ВІДОМИХ КОМПАНІЙ -ПАРТНЕРІВ

  • Партнерські проекти
  • Проходження практики у найкращих театрах, концерт-холах та знімальних майданчиках
  • Майстер-класи від українських та зарубіжних провідних фахівців у сфері культури та мистецтва.

Наші зіркові викладачі

Юрій Годо

Найяскравіший представник кроссоверних та оперних зірок сучасності, чарівний тенор. Учень іменитих майстрів сучасності - Пласідо Домінго, Монсерат Кабальє, Лучано Паваротті, Хосе Семпере .
Виконавець головних партій найвизначніших мюзиклів і опер світу.
Двічі володар престижної міжнародної музичної премії «Billboard” та номінант на премію «Grammy”, та визнання у якості « Золотого голосу» Іспанії .
Король Хуан Карлос особисто нагородив його срібним королівським кубком.

Вікторія Васалатій

українська акторка, співачка, композитор і поетеса-пісняр. Акторка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Заслужена артистка України. Лауреат премії України у галузі театрального мистецтва"Київська пектораль" за музику до мюзиклу "Едіт Піаф. Життя в кредит"

Сергій Костецький

український хореограф, вокаліст та шоумен, призер чемпіонату світу з латиноамериканських танців, чемпіон Європи з паппінгу, віце-чемпіон з хіп-хопу у дуетах Європи, універсальний танцюрист, володіє більш ніж 150-ма танцювальними стилями.

Наталія Дзеньків

фронтвумен гурту Lama та володарка премії “MTV Europe Music Awards” в номінації “Best Ukrainian Act”.

Олег Пінчук

сучасний український скульптор,майстер бронзової скульптури та арт-інсталяцій. Народний художник України. Член Національної спілки художників України

Петро Чорний

український співак, виконавець циганських пісень

Анна Добриднєва

українська співачка, авторка пісень, телеведуча, екс-солістка гурту «Пара Нормальных»

Анатоль Галицький

маляр, письменник, стипендіат Музею сучасного мистецтва України, автор проекту «Треш. Інсталяція»,персональна виставка «Живопис, інсталяція», персональна виставка «АБСТРАКТНИЙ ЕКСПРЕСІОНІЗМ. Живопис»

Ігор Галан

Наталія Морозова

солістка-вокалістка творчої спілки (Асоціація діячів естрадного мистецтва України) (2002). Заслужена артистка України (2013)

 

Новини та події
Відбулась зустріч зі студентами щодо реалізації індивідуальної освітньої траєкторії
Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор і доктор медичних наук Доан Світлана Іванівна з робочим візитом відвідала партнерську клініку Альфа-Віта
Безперервний професійний розвиток – це про наших співробітників і викладачів
МЄУ – це мультикультурне середовище і ми глибоко шануємо культуру та традиції всіх представників університетської спільноти
МЄУ з метою обміну досвідом між США та Україною уло підписано двосторонній Договір про співпрацю із деканом філософського факультету Коледжу Holy Cross
Розширюємо перспективні можливості для наших студентів🙌
Профорієнтаційна робота - це надзвичайно важливий момент у роботі будь-якого закладу вищої освіти
Ми виховуємо в студентів культуру академічної доброчесності, адже це є запорукою якісної освіти, сталого розвитку, є поняттям загальноприйнятим у розвинутих країнах сучасного світу
Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас