Навчально-Наукова Бібліотека пропонує студентам доступ до онлайн-бібліотеки.

Наша Навчально-Наукова Бібліотека пропонує студентам і викладачам доступ до електронних версій книг через Інтернет на сайті www.culonline.com.ua

login: ieulibrary

password: ieu2021ukraine

З впевненістю можемо сказати, що це перший і поки що єдиний в Україні проєкт такого рівня, коли авторизована особа, бібліотека або навчальний заклад можуть цілком легітимно користуватися великим переліком книг, використовуючи Інтернет.

Основні можливості online-бібліотеки такі:
📌 швидкий доступ до книг з будь-якого комп’ютера, підключеного до інтернету
📌 нема потреби в установці додаткових програм
📌 простий та зрозумілий інтерфейс, зручна навігація по сайту
📌 понад 1000 найпопулярніших наших видань за різними тематиками: аудит, бухгалтерський, кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки
📌 доступ до електронних книг, які в цей час виходять у видавництві, доступ до текстів нових видань надається до виходу їх друком
📌 передбачена можливість користуватися базою електронних книг при дистанційному навчанні з будь-якого робочого місця, підключеного до мережі Інтернет у форматі «читання з екрана».

👉🏻 До кінця вересня пропонуємо студентам ознайомитись з ресурсом й надати оцінку.
Щодо доступу звертайтесь до бібліотеки МЄУ.