У ЗАЛІ ДЛЯ ЗАСІДАНЬ ВЧЕНОЇ РАДИ МЄУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

У ЗАЛІ ДЛЯ ЗАСІДАНЬ ВЧЕНОЇ РАДИ
МІЖНАРОДНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

На розгляд порядку денного було винесено наступні питання:

1. Затвердження плану роботи Вченої ради Університету на 2020-2021 н.р.
2. Організація навчального процесу у першому півріччі 2020/2021 н.р. та забезпечення функціонування
постійних рад і комісій Університету
3. Особливості проведення атестації та конкурсного відбору науково-педагогічних працівників
4. Різне

Перше питання порядку денного було висвітлено ректором Університету, головою Вченої ради, професором Куріло Сергієм Миколайовичем.

До уваги присутніх був представлений для обговорення план роботи Вченої ради на перше півріччя 2020/2021 навчального року. Було наголошено на особливих вимогах до роботи навчального закладу вищої освіти в умовах карантинних обмежень з дотриманням медико-санітарних норм попередження розповсюдження гострих респі- раторних захворювань.

За другим питанням виступила проректор з навчально-методичної роботи, професор Волошина Наталія Олексіїв- на з інформацією про особливості та вимоги до організації навчального процесу в Університеті за змішаною (аудитор- но-дистанційною) формою навчання у першому півріччі 2020/2021 навчального року. Крім того, до обговорення та подальшого затвердження було представлено склад постійних комісій та рад навчально-наукових інститутів та Університету, а саме: склад навчально-методичної комісії та комісії з академічної доброчесності.

За третім питанням виступила доцент Малишева Ольга Олексіївна, яка поінформувала присутніх про умови і мож- ливості проведення атестації та конкурсного відбору науково-педагогічних працівників з огляду на останні вимоги та норми від Міністерства освіти і науки України.

Начальник Центру забезпечення якості освіти, доцент Грушанська Наталія Геннадіївна представила до уваги присут- ніх змістовну інформацію про імплементацію системи забезпечення академічної доброчесності, запобігання та вияв- лення академічного плагіату в МЄУ та наголосила на важливості здійснення необхідних заходів для дотримання вимог із забезпечення внутрішньої системи якості вищої освіти та прозорості і неупередженості у освітній діяльності Університету.