+38 044 338 00 43

ЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА IT

Вітаю вас у світі сучасних технологій, інновацій та нових можливостей – Європейській Школі IT Міжнародного Європейського Університету!

Світ невпинно рухається вперед, і суспільство все більше потребує спеціалістів, компетентних у сфері інформаційних технологій.

Розробки системного та прикладного програмного забезпечення, методи управління IT проектами, нові технології web- дизайну, мобільні інформаційні технології, методи побудови та аналізу баз даних та знань – все це впливає на подальший розвиток практично усіх процесів, що відбуваються у житті людства.

Якщо ви мрієте вдосконалювати світ, створювати умови для його подальшого розвитку – то вам просто необхідно долучитися до нашої прогресивної та креативної спільноти!

На вас чекають аудиторії, що оснащені найновішим обладнанням та комп’ютерною  технікою, цікаві зустрічі з провідними фахівцями у сфері IT та реальні практичні зайняття. Наші освітні програми побудовані з урахуванням індивідуального підходу до кожного студента, і створені на основі передового досвіду найкращих вітчизняних та зарубіжних фахівців.

Наші викладачі не просто передають своїм студентам знання, а  вчать підкорювати інформаційний простір, насичувати його новими ідеями та розробками.  Максимальне заглиблення у тонкощі обраного фаху та ґрунтовні знання, всебічний розвиток особистості кожного студента та його мотивація на подальший успіх – це мета, яку ставить перед собою наша Європейська Школа IT.

Ми не просто йдемо у майбутнє - ми створюємо його! 

Приєднуйтесь до нашої багатонаціональної прогресивної спільноти, щоб уже сьогодні бути на крок ближче до своєї мрії! 

Європейська Школа IT – вибір для тих, хто не просто мріє, а діє!

Ми чекаємо саме на вас! 


Європейська школа IT Міжнародного Європейського Університету – це унікальний Навчально-науковий інститут, орієнтований на підготовку спеціалістів, рівень знань яких повністю відповідає потребам та запитам сучасного ринку України та Європи. Ми готуємо фахівців, здатних вирішувати найскладніші задачі у сфері інформаційних технологій, проводити систематичні фундаментальні дослідження та здійснювати експериментальні розробки для інформатизації суспільства. Навчання здійснюється за спеціально розробленими освітніми програмами, у яких гармонійно поєднуються принципи класичної фундаментальної освіти та інноваційних практичних навичок. Наші випускники повністю підготовані до професійної діяльності, що пов’язана з розробкою та втіленням сучасних рішень по інформаційним комп’ютерним технологіям, організацією та керівництвом національними та міжнародними IT проектами. Молоді фахівці, що пройшли навчання у Європейській Школі IT Міжнародного Європейського Університету зможуть працювати у організаціях, що використовують різні інформаційні системи та комп’ютеризовані системи обробки інформації; організаціях, компаніях та підприємствах, що розробляють та використовують системи штучного інтелекту та системи програмного забезпечення у сфері інтернет технологій.
Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас