1. Головна
  2. Звернення ректора

Звернення ректора

Шановні колеги, любі друзі!
Вітаємо вас на сайті Міжнародного європейського університету!
 
Сподіваюся, що перебування на нашому сайті стане для вас цікавим та корисним, адже ми підготували для інформацію, яка допоможе вам у виборі майбутньої професії та налагодженні нових контактів в освітній і науковій діяльності.
Тут ви дізнаєтеся більше інформації про нашу місію, найближчі стратегічні цілі, різноплановість діяльності Університету, освітні програми, правила прийому абітурієнтів, документи для вступу тощо.
Також ми приділили увагу життєвим моментам, які не менше хвилюють майбутніх студентів та їх батьків, – розповіли про матеріально-технічну базу нашого закладу, процес навчання, поселення в гуртожиток, умови проживання, відпочинку, харчування, пільги, знижки тощо.
Ставши студентом Університету, ви не лише здобудете фундаментальні знання в обраній професії, а й оволодієте іноземними мовами, вміннями та навичками, які допоможуть вам успішно конкурувати та реалізовувати себе на вітчизняному й міжнародному ринках праці.
А нашим шановним колегам ми пропонуємо плідну співпрацю і великі можливості для подальшого професійного зростання та наукової кар’єри.
Бажаємо вам натхнення, плідної праці та успіхів!
В.о. ректора МЄУ
Олена Володимирівна Бойко,
доктор економічних наук, професор,
академік Академії економічних наук України