+38 044 338 00 43

Документи вступника

Електронна форма заяв про вступ

Під час вступної кампанії 2021 року майже всі вступники на основі повної загальної середньої освіти подаватимуть заяви тільки в електронній формі, за винятком незначної частини деяких категорій абітурієнтів, перелік яких наведено в Правилах прийому до МЄУ у 2021 році.

Кількість заяв про вступ

У 2021 році вступники, які планують навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, можуть подати до тридцяти заяв.

Сертифікати ЗНО

Для вступу на перший курс навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра медичної спеціальності на основі повної загальної середньої освіти у 2021 році будуть прийняті сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

Якщо МЄУ встановить іноземну мову як конкурсний предмет, вступник матиме право подати оцінку з сертифікатів ЗНО 2018–2021 років щодо однієї з іноземних мов (англійської, французької, німецької та іспанської) на власний розсуд.

Кількість конкурсних предметів

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступатимуть на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), будуть зараховані бали сертифікатів ЗНО (результати вступних іспитів і творчих конкурсів) з трьох конкурсних предметів.

Мінімальний бал для вступу на деякі спеціальності

Мінімальні значення кількості балів із сертифікатів ЗНО та вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше ніж 150 балів для спеціальності 222 Медицина та 100 балів для спеціальності 073 Менеджмент з другого та третього конкурсних предметів.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту (визначених Правилами прийому ПЗВО «МЄУ»);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас