+38 044 338 00 43

Навчання іноземних громадян

Почни будувати своє майбутнє вже тепер – стань студентом МЄУ!

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО МЄУ

Щоб стати студентом нашого університету, потрібно зробити декілька кроків:

 1. Отримати запрошення на навчання

  Для цього вам необхідно:
  – Повідомити нас про ваше бажання навчатися в Міжнародному європейському університеті, виславши листа на електронну адресу .
  – Щоб оформити запрошення, треба надіслати такі документи:
  • копію документа про попередню освіту з оцінками (балами) з навчальних дисциплін;
  • копію свідоцтва про закінчення мовної підготовки (за наявності);
  • копію першої сторінки паспортного або іншого документа, що посвідчує особу іноземного громадянина.
  • Сплатити за послуги з візової підтримки (для громадян країн із візовим режимом в’їзду в Україну). Банківські реквізити та інформаціє про способи оплати ви отримаєте електронною поштою.
  • Отримати оригінал запрошення на навчання для:
   • відкриття довгострокової візи (для громадян країн із візовим режимом в’їзду в Україну);
   • пред’явлення під час проходження паспортного контролю.
 2. Прибути в Україну

  Навчання починається з 1 вересня та 1 березня. Прийом іноземних громадян зазвичай відбувається до 1 листопада та до 1 березня, проте це правило не стосується кандидатів, які хочуть вступити на підготовче відділення. Переведення студентів, а також поновлення на навчання осіб, які були відраховані з вищих навчальних закладів освіти, зазвичай здійснюється під час літніх або зимових канікул.

  Для того щоб вчасно прибути на навчання, потрібно:

  – Якщо ви громадянин країн із візовим режимом в’їзду в Україну: подати пакет документів для відкриття довгострокової студентської візи (типу Д) до посольства України у вашій країні (якщо у вашій країні немає посольства України, зверніть увагу, що країна отримання візи вказана в запрошенні на навчання). Вимоги щодо оформлення документів і процедуру звернення до посольства для відкриття візи потрібно уточнити на сайті посольства України у вашій країні. До посольства України, крім документів для відкриття візи, обов’язково подайте оригінал запрошення на навчання в Україні. Якщо ви громадянин країн із безвізовим режимом в’їзду в Україну: мати із собою оригінал запрошення на навчання та пред’явити його під час перетину державного кордону для підтвердження мети в’їзду в Україну.

  – Повідомити Відділ міжнародних зв’язків про заплановану дату прибуття в Україну, номер рейса транспортного засобу. Ця інформація потрібна, щоб представник університету зустрів іноземного громадянина та супроводив його від пункту пропуску через державний кордон до нашого навчального закладу.
 3. Вступити до університету

  Щоб стати студентом університету, вам потрібно:

  Наступного дня після прибуття до м. Київ, відповідно до порядку набору на навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 1541 від 01.11.2013 зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1272 від 11.12.2015, подати до Відділу такі документи:

  1. оригінал та завірену копію документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на підставі якого здійснюється вступ;
  2. оригінал та завірену копію додатка до документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на підставі якого здійснюється вступ;
  3. у разі переведення або поновлення на навчання необхідно надати академічну довідку, видану іноземним або українським навчальним закладом;
  4. для здобуття ступеня магістра або післядипломної освіти необхідно надати оригінал та копію документа з інформацією про зміст навчальної програми за попереднім ступенем (рівнем) вищої освіти, отримані кредити, тривалість навчання та успішність у навчальних дисциплінах;
  5. копію або оригінал паспортного документа іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, перекладений українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу;
  6. 12 фотокарток розміром 35 × 45 мм;
  7. копію посвідчення закордонного українця (за наявності).
  Документи, зазначені в пунктах 1–4, мають бути:
  • засвідчені в країні, де вони видані, спосібом, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення;
  • легалізовані відповідною дипломатичною установою України за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
  • перекладені українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу.
  Усі документи про повну середню освіту іноземних громадян обов’язково мають проходити процедуру визнання на території України відповідно до чинного законодавства:
  • пройти вступну співбесіду на знання мови навчання на рівні, достатньому для засвоєння навчального матеріалу;
  • пройти вступну співбесіду з профільних дисциплін.
  У разі успішного проходження вступної співбесіди необхідно оплатити навчання та подати оригінал паспортного документа з візою на в’їзд в Україну з метою навчання до Відділу міжнародних зв’язків для оформлення посвідки на тимчасове проживання.

Вітаємо!

Ви – студент Міжнародного європейського університету.

Бажаємо успішного навчання!

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас