+38 044 338 00 43

Business cards

Візитні картки:
Студенти, які навчаються на денній та заочній формі навчання, можуть замовити фірмові візитні картки Міжнародного європейського університету.

Щоб зробити персональні візитні картки, ви маєте надати інформацію про себе до Центру зв’язків із громадськістю та розвитку молодіжних ініціатив, кабінет 424.
Переконайтесь, що ви вже маєте корпоративну електронну адресу МЄУ перед замовленням візитних карток.

Для того, щоб зробити замовлення необхідно надіслати листа на електронну пошту із наступною інформацією:

1. ПІБ - українською та англійською
2. Спеціальність - українською та англійською (напр. Студент ННІ «Європейська школа бізнесу»)
3. Номер телефону
4. Електронна адреса

Вартість та оплата:
Мінімальна кількість візитівок для друку – 100 одиниць.
Вартість становить 300 грн з ПДВ за 100 карт.
Після замовлення та затвердження макету візитівки, вам буде надіслано електронний лист із запитом про оплату.

Доставка:
Надруковані візитні картки ви зможете забрати в кабінеті 424 1-го корпусу. Мінімальний термін виготовлення – 5 робочих днів.

Контакти Центру зв’язків із громадськістю:

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00

Перерва на обід: 13:00 – 14:00

Приклад візиток

business card students 1business card students 2

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас