+38 044 338 00 43

Business cards

Візитні картки

Студенти, які навчаються на денній та заочній формі навчання, можуть замовити фірмові візитні картки Міжнародного європейського університету.

Щоб зробити персональні візитні картки, Ви маєте надати інформацію про себе до ІТ відділу Університету.

Переконайтесь, що Ви вже маєте корпоративну електронну адресу МЄУ перед замовленням візитних карток.

Якщо ви бажаєте, щоб ваші дані були написані також англійською мовою на передній або зворотній стороні візитної картки, вкажіть це при замовленні.

Вартість та оплата

Мінімальна кількість карток для друку – 100 одиниць.

Вартість становить 300 грн з ПДВ за 100 карт.

Після замовлення та затвердження макету візитівки, Вам буде надіслано електронний лист із запитом про оплату.

Доставка

Надруковані візитні картки можуть бути доставлені до вашої школи, або Ви можете зібрати їх у ІТ відділі. Мінімальний термін виготовлення – 5 робочих днів.  

Приклад візиток

business card students 1business card students 2

 

Контакти ІТ відділу:

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00

Перерва на обід: 13:00 – 14:00

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас