+38 044 338 00 43

Business cards

Візитні картки

Студенти, які навчаються на денній та заочній формі навчання, можуть замовити фірмові візитні картки Міжнародного європейського університету.

Щоб зробити персональні візитні картки, Ви маєте надати інформацію про себе до ІТ відділу Університету.

Переконайтесь, що Ви вже маєте корпоративну електронну адресу МЄУ перед замовленням візитних карток.

Якщо ви бажаєте, щоб ваші дані були написані також англійською мовою на передній або зворотній стороні візитної картки, вкажіть це при замовленні.

Вартість та оплата

Мінімальна кількість карток для друку – 100 одиниць.

Вартість становить 300 грн з ПДВ за 100 карт.

Після замовлення та затвердження макету візитівки, Вам буде надіслано електронний лист із запитом про оплату.

Доставка

Надруковані візитні картки можуть бути доставлені до вашої школи, або Ви можете зібрати їх у ІТ відділі. Мінімальний термін виготовлення – 5 робочих днів.  

Приклад візиток

business card students 1business card students 2

 

Контакти ІТ відділу:

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00

Перерва на обід: 13:00 – 14:00

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас