Доступність приміщень для маломобільних груп населення

Приміщення для занять студентів, для науково-педагогічних працівників адміністративно-службові приміщення відповідають Державним будівельним нормам України ДБН В.2.2-3-97 «Будинки та споруди навчальних закладів», затверджених наказом Державного комітету України у справах містобудування і архітектури від 27.06.1996 № 117.

у Міжнародному європейському університеті створено відповідні умови для студентів з інвалідністю та осіб з обмеженими можливостями, що підтверджено висновками експерту з технічного обстеження будівель і споруд щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до нежитлових приміщень та навчання студентів.

Відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів та пункту 33 ліцензійних умов, у Міжнародному європейському університеті для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп забезпечено безперешкодний доступ до будівель, навчальних приміщень, навчальних кабінетів.Влаштовано пандус до будівлі Міжнародного європейського університету, забезпечено безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями до навчальних лабораторій, кабінетів, бібліотеки (читальної зали), актової зали. Забезпечено вільне пересування студентів з фізичними вадами, інвалідів- візочників до місць загального користування. Для студентів з інвалідністю створено сприятливі умови для відпочинку та їх життєдіяльності.

У цілому матеріально-технічна база Міжнародного європейського університету відповідає існуючим вимогам та нормативам і дає змогу забезпечувати освітній процес відповідно до стандартів та вимог Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України.

Висновок щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобильних груп населення нежитлового приміщення ( проспект Глушкова 42)

Висновок щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобильних груп населення нежитлового приміщення ( вул. Магнітогорська 1Б)

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.