Доступність приміщень для маломобільних груп населення

Приміщення для занять студентів, для науково-педагогічних працівників адміністративно-службові приміщення відповідають Державним будівельним нормам України ДБН В.2.2-3-97 «Будинки та споруди навчальних закладів», затверджених наказом Державного комітету України у справах містобудування і архітектури від 27.06.1996 № 117.

у Міжнародному європейському університеті створено відповідні умови для студентів з інвалідністю та осіб з обмеженими можливостями, що підтверджено висновками експерту з технічного обстеження будівель і споруд щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до нежитлових приміщень та навчання студентів.

Відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів та пункту 33 ліцензійних умов, у Міжнародному європейському університеті для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп забезпечено безперешкодний доступ до будівель, навчальних приміщень, навчальних кабінетів.Влаштовано пандус до будівлі Міжнародного європейського університету, забезпечено безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями до навчальних лабораторій, кабінетів, бібліотеки (читальної зали), актової зали. Забезпечено вільне пересування студентів з фізичними вадами, інвалідів- візочників до місць загального користування. Для студентів з інвалідністю створено сприятливі умови для відпочинку та їх життєдіяльності.

У цілому матеріально-технічна база Міжнародного європейського університету відповідає існуючим вимогам та нормативам і дає змогу забезпечувати освітній процес відповідно до стандартів та вимог Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України.

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного Європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному Європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.