+38 044 338 00 43

Локація

Головний корпус

Головний корпус Міжнародного європейського університету знаходиться на південній екологічно чистій околиці столиці, де немає шкідливої індустрії. Поруч з нами «зелені легені» Києва – лісопаркова зона відпочинку киян. Звідси до Чорного моря і столиці гумору міста Одеси – 460 км або 6 годин на автобусі, тобто «морський вікенд» – це звична реальність. А до центра Києва ще ближче – лише 20 хвилин на метро!

Разом з тим ця місцевість пов’язана з давньою історією. У селі Хотів (14 км від нас) розташоване Ходосівське городище, датоване VIII—VII ст. до н. е. Це одне з цілої низки поселень-городищ, на ділянці від сусідніх сіл Круглика, Кременища і Ходосівки у межах Змієвих валів, що були побудовані імовірно скіфами у VI-V ст. до н. е. для їх захисту.
Тут же розташовані бетонні оборонні споруди Київського укріпленого району побудовані в період 1929—1941 р.р. для захисту кордону СРСР до приєднання західноукраїнських земель. Вони зіграли важливу роль при обороні Києва 1941-го року під час Другої світової війни.

МЄУ - Локація


Сьогодні поруч з нами - цілий кластер найкращих наукових і університетських закладів України. Серед них – Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка, Національний університет біоресурсів і природокористування, Національний інститут раку, Інститут молекулярної біології і генетики, Інститут теоретичної фізики та інші. А неподалік у передмісті Києва Феофанії у 1950 р. був створений перший в континентальній Європі комп’ютер.

Головний корпус нашого університету знаходиться поруч із Кібернетичнним центром Національної академії наук України (дивись Вікіпедію) на проспекті, що носить ім’я академіка В.М.Глушкова - видатного вченого світового рівня, якого часто називали «батьком вітчизняної кібернетики» чи просто «генієм, що випередив свій час». Він ще у 1962 р. запропонував створити загальнодержавну систему обробки даних з метою управління народним господарством, починаючи від запровадження системи електронних платежів до підготовки рішень на рівні економіки країни. По суті це був прообраз комп’ютерної мережі інтернетного типу для планової економіки.

Разом з академіком Глушковим в Інституті кібернетики Академії наук України працював видатний кардіохірург світу, академік М.Амосов, який в 1960 р. очолив відділ біокібернетики Інституту, а у 1963 р. провів перше в СРСР протезування мі- трального клапана серця.

Корпус 2

Другий корпус Міжнародного Європейського Університету — це сучасний дизайнерський проєкт, який поєднує у собі простоту і лаконічність різних архітектурних стилів, естетику і красу, комфорт і затишок, при цьому не втрачається дух освіти. Проєкт розроблений з урахуванням всіх деталей, для комфорту студентів та викладачів, від доступності, до захисту, з наявністю зон з лавами та "пікнік" столиків, підсвіток та фотозон, кафетерію із мерч-стендом та велопарковкою. Новий корпус буде відреставрований і забезпечений найновішими матеріально-технічними засобами відповідно до вимог.

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас