+38 044 338 00 43

Локація

Головний корпус Міжнародного європейського університету знаходиться на південній екологічно чистій околиці столиці, де немає шкідливої індустрії. Поруч з нами «зелені легені» Києва – лісопаркова зона відпочинку киян. Звідси до Чорного моря і столиці гумору міста Одеси – 460 км або 6 годин на автобусі, тобто «морський вікенд» – це звична реальність. А до центра Києва ще ближче – лише 20 хвилин на метро!

Разом з тим ця місцевість пов’язана з давньою історією. У селі Хотів (14 км від нас) розташоване Ходосівське городище, датоване VIII—VII ст. до н. е. Це одне з цілої низки поселень-городищ, на ділянці від сусідніх сіл Круглика, Кременища і Ходосівки у межах Змієвих валів, що були побудовані імовірно скіфами у VI-V ст. до н. е. для їх захисту.
Тут же розташовані бетонні оборонні споруди Київського укріпленого району побудовані в період 1929—1941 р.р. для захисту кордону СРСР до приєднання західноукраїнських земель. Вони зіграли важливу роль при обороні Києва 1941-го року під час Другої світової війни.

МЄУ - Локація


Сьогодні поруч з нами - цілий кластер найкращих наукових і університетських закладів України. Серед них – Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка, Національний університет біоресурсів і природокористування, Національний інститут раку, Інститут молекулярної біології і генетики, Інститут теоретичної фізики та інші. А неподалік у передмісті Києва Феофанії у 1950 р. був створений перший в континентальній Європі комп’ютер.

Де знаходиться МЄУ

Головний корпус нашого університету знаходиться поруч із Кібернетичнним центром Національної академії наук України (дивись Вікіпедію) на проспекті, що носить ім’я академіка В.М.Глушкова - видатного вченого світового рівня, якого часто називали «батьком вітчизняної кібернетики» чи просто «генієм, що випередив свій час». Він ще у 1962 р. запропонував створити загальнодержавну систему обробки даних з метою управління народним господарством, починаючи від запровадження системи електронних платежів до підготовки рішень на рівні економіки країни. По суті це був прообраз комп’ютерної мережі інтернетного типу для планової економіки.

Разом з академіком Глушковим в Інституті кібернетики Академії наук України працював видатний кардіохірург світу, академік М.Амосов, який в 1960 р. очолив відділ біокібернетики Інституту, а у 1963 р. провів перше в СРСР протезування мі- трального клапана серця.

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас