+38 044 338 00 43

Практичний психолог

АННА ХОЛОДНИЦЬКА

Профорієнтолог

Кар'єрний консультант, аналітично орієнтований психолог

Пошта:

Анна Холодницька проводить індивідуальні профорієнтаційні, кар'єрні та терапевтичні консультації, профілактичну роботу, лекції, семінари та тренінгові програми щодо психологічного здоров'я, формуванні професійної спрямованості та кар'єрного розвитку студентів та колективу університету.

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

  • формує у студентів та співробітників університету високого рівня психологічної культури;
  • сприяє особистісному розвитку студентів, допомагає вирішити психологічні труднощі студентів та співробітників у складних життєвих ситуаціях.


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ актуальна для студентів та школярів, що прагнуть вибрати найбільш відповідний для них курс навчання, з метою рухатися в максимально правильному напрямку на шляху до успішної кар’єри. Профорієнтація здійснюється для вибору освіти та професії в майбутньому, які найбільше  відповідатимуть персональним навичкам, можливостям та інтересам.

КАР’ЄРНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ дають змогу оцінити свої поточні навички та побудувати стратегію набуття необхідних нових  навичок. Консультації допомагають зменшити стрес від почуття невизначеності та концентруватися на поставлених цілях. Це можливість виявити свої слабкі та сильні сторони, на які варто орієнтуватись складаючи персональний план розвитку.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас