+38 096 125 29 21
Please contact us to check academic transcript , WhatsApp/Telegram/Viber +380507133624 +380631699867 or check it online here

Події МЄУ

ЩО У ПРОГРАМІ?

У своїй лекції Маргарита Самвелівна дослідить характер відображення геополітичних подій, зокрема російсько-української війни 2022 року, у примітці «Події після звітного періоду» до річної фінансової звітності транснаціональних корпорацій за 2021 рік.

ФОРМАТ:

оффлайн

ЩО У ПРОГРАМІ?

Форум складатиметься з двох міжнародних науково-практичних конференцій - «Медицина п’яти континентів» буде присвячена дослідженням у галузі медицини та здоров’я, а конференція «Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів» – проблемам розвитку економіки в Україні.

ФОРМАТ:

Офлайн, онлайн

ЩО У ПРОГРАМІ?

В межах лекції будуть розглянуті питання щодо сутності цифрового маркетингу та його розвитку в умовах цифрової економіки, а також інструментів цифрового маркетингу. Учасники лекції матимуть можливість ознайомитись з кейсами компаній, які використовують цифровий маркетинг, а також прикладами шаблонів з питань цифрового маркетингу.

ФОРМАТ:

онлайн

ЩО У ПРОГРАМІ?

У програмі заходу:
✔️презентація можливостей Університету;
✔️демонстрація матеріально-технічної бази;
✔️профорієнтаційна мінілекція;
✔️практичний тренінг з надання домедичної допомоги, де вас навчать алгоритму дій при наданні першої невідкладної допомоги, виявленню небезпечних факторів, що загрожують життю тощо;
✔️Також у вас буде можливість пограти у VR-окулярах
✔️призи

ФОРМАТ:

Офлайн, онлайн

ЩО У ПРОГРАМІ?

Запрошуємо вас на лекцію в межах дисципліни "Англійська мова за професійним спрямуванням" на тему "Language and Sustainable Development".

ФОРМАТ:

онлайн

СПІКЕР:

переможець проєкту Erasmus+

ЩО У ПРОГРАМІ?

Учасники тренінгу навчаються у професіоналів, отримують необхідні знання з домедичної допомоги при різних видах поранення, опановують важливі навички під керівництвом кваліфікованих інструкторів з використанням манекенів.

ФОРМАТ:

оффлайн

СПІКЕР:

Квач Микола Дмитрович

ЩО У ПРОГРАМІ?

В Університеті проводяться онлайн-курси з англійської та польської мов.
Крім того, у мовному центрі можна пройти підготовку та скласти міжнародні іспити.

ЦІНА:

Англійська - 1500 грн на місяць (2 заняття / тиждень)
Польська - 1300 грн на місяць (2 заняття / тиждень)

ФОРМАТ:

онлайн

ЩО У ПРОГРАМІ?

Цикл лекцій «Цікава медицина» від професорів і доцентів ННІ «Європейська медична школа». Щодня учасники циклу будуть отримувати нову лекцію та корисні матеріали на платформі YouTube. Медицина, яка корисна кожному, просто та якісно на кожен день.

ФОРМАТ:

Онлайн

СПІКЕРИ:

Викладачи ЄМШ

ЩО У ПРОГРАМІ?

В Університеті проходять заняття з підготовки до національного мультипредметного тесту для учнів випускних класів та абітурієнтів. Навчання проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку до складання НМТ. Підготовка проводиться онлайн на платформі Google meet.

ФОРМАТ:

Онлайн

СПІКЕРИ:

Викладачи ЄШБ

ЩО У ПРОГРАМІ?

Запрошуємо на цікаву та корисну лекцію для батьків про вплив сім'ї на вибір професії підлітків та осіб юнацького віку. Лекція допоможе батькам краще зрозуміти важливість впливу сім'ї на професійний вибір дитини та надати корисні поради щодо підтримки її у цьому процесі.

ФОРМАТ:

Онлайн

СПІКЕР:

АННА ХОЛОДНИЦЬКА

Новини та події
7 червня Міжнародний Європейський Університет був радий вітати у своїх стінах учнів Щасливського ліцею Пристоличної сільської ради.
Представники ННІ "Європейська медична школа" взяли участь у V конгресів української академії педіатричних спеціальностей
Вступай у МЄУ
30 травня 2023 року в конференційній залі Міжнародного Європейського Університету відбулося чергове засідання Вченої ради.
Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень Bellvitge, PhD Carles Soriano-Mas «Approaches for assessing brain activity at res
Hellenic National Academic Recognition and Information Center включив міжнародний європейський університет до списку національного реєстру визнаних іноземних закладів вищої освіти
Навчально - науковий семінар "Фізичні вимірювання в медичній практиці: термографія, тонеметрія, гематологічний аналізатор" та презентація навчального посібника "Фізичні основи медико - діагностичних вимірювань"
Не пропустіть. Вперше в Україні зірковий медичний юрист, адвокат року Олександр Гришаков став лектором програми Mini-MBA in Healthcare!
Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 096 125 29 21

Email


Приєднатися до нас

Контакти

Ректорат

+38 067 377 23 77
+38 044 338 00 43

Приймальна комісія

+38 096 125 29 21

+38 063 169 98 67

+38 063 169 98 67

Foreign students department

+380507133624

Наша адреса

проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187