+38 044 338 00 43

Стратегія розвитку Університету

Стратегія розвитку на 2020 рік

Проект Стратегії розвитку Міжнародного Європейського університету на 2021-2031 роки

 

ЗІГРАЙ СВОЮ РОЛЬ У МАЙБУТНЬОМУ МЄУ

ЦЕ ТВОЯ СТРАТЕГІЯ

КОЖЕН МОЖЕ ПРИЄДНАТИСЬ ДО ЇЇ УСПІШНОГО ВТІЛЕННЯ

МЄУ у 2031 році – це університет шалених можливостей, креативний простір, а наші студенти та випускники – громадяни світу.

Наше бачення університету у 2031 році направлене на 4 основні напрямки: навчання, наука, люди, міжнародність.

Ми будемо працювати разом, щоб втілити стратегію розвитку нашого університету в життя.

ТИ МОЖЕШ ЗІГРАТИ СВОЮ РОЛЬ

ЩО САМЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ?

Ваш внесок може істотно вплинути на майбутнє Міжнародного європейського університету, бо інколи речі, що здаються незначними, можуть привести до великих змін. 

ЗАЛИШАЙМОСЯ НА ЗВЯЗКУ!

Ми дуже хочемо знати про Ваші успіхи, досягнення, мрії, ініціативи, які відбуваються у Вашому житті кожен день. Це допоможе нам вибудувати нашу спільну стратегію:

rector@ieu.edu.ua

СТАНЬ ЧЕМПІОНОМ!

Ми пишаємось нашими викладачами та студентами та хочемо знати про Ваш успіх. Ми збираємо історії успіху, досягнення. Стань прикладом для наслідування! Пошир свої здобутки!

ЦЕ ТВІЙ ЧАС ДОПОМОГТИ УНІВЕРСИТЕТУ СТАТИ НАЙКРАЩИМ МІСЦЕМ ДЛЯ НАВЧАННЯ ТА РОБОТИ!

 

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МЄУ 2021-2031

 

Ви можете переглянути  PDF версію Стратегії 2021-2031

Стратегія розвитку 2021-2031  

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й навчить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас