+38 044 338 00 43

Стратегія розвитку Університету

Проект Стратегії розвитку Міжнародного Європейського університету на 2021-2031 роки

 

ЗІГРАЙ СВОЮ РОЛЬ У МАЙБУТНЬОМУ МЄУ

ЦЕ ТВОЯ СТРАТЕГІЯ

КОЖЕН МОЖЕ ПРИЄДНАТИСЬ ДО ЇЇ УСПІШНОГО ВТІЛЕННЯ

МЄУ у 2031 році – це університет шалених можливостей, креативний простір, а наші студенти та випускники – громадяни світу.

Наше бачення університету у 2031 році направлене на 4 основні напрямки: навчання, наука, люди, міжнародність.

Ми будемо працювати разом, щоб втілити стратегію розвитку нашого університету в життя.

ТИ МОЖЕШ ЗІГРАТИ СВОЮ РОЛЬ

ЩО САМЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ?

Ваш внесок може істотно вплинути на майбутнє Міжнародного європейського університету, бо інколи речі, що здаються незначними, можуть привести до великих змін. 

ЗАЛИШАЙМОСЯ НА ЗВЯЗКУ!

Ми дуже хочемо знати про Ваші успіхи, досягнення, мрії, ініціативи, які відбуваються у Вашому житті кожен день. Це допоможе нам вибудувати нашу спільну стратегію:

rector@ieu.edu.ua

СТАНЬ ЧЕМПІОНОМ!

Ми пишаємось нашими викладачами та студентами та хочемо знати про Ваш успіх. Ми збираємо історії успіху, досягнення. Стань прикладом для наслідування! Пошир свої здобутки!

ЦЕ ТВІЙ ЧАС ДОПОМОГТИ УНІВЕРСИТЕТУ СТАТИ НАЙКРАЩИМ МІСЦЕМ ДЛЯ НАВЧАННЯ ТА РОБОТИ!

 

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МЄУ 2021-2031

 

Ви можете переглянути  PDF версію Стратегії 2021-2031

Стратегія розвитку 2021-2031  

Новини та події
Відбулась зустріч зі студентами щодо реалізації індивідуальної освітньої траєкторії
Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор і доктор медичних наук Доан Світлана Іванівна з робочим візитом відвідала партнерську клініку Альфа-Віта
Безперервний професійний розвиток – це про наших співробітників і викладачів
МЄУ – це мультикультурне середовище і ми глибоко шануємо культуру та традиції всіх представників університетської спільноти
МЄУ з метою обміну досвідом між США та Україною уло підписано двосторонній Договір про співпрацю із деканом філософського факультету Коледжу Holy Cross
Розширюємо перспективні можливості для наших студентів🙌
Профорієнтаційна робота - це надзвичайно важливий момент у роботі будь-якого закладу вищої освіти
Ми виховуємо в студентів культуру академічної доброчесності, адже це є запорукою якісної освіти, сталого розвитку, є поняттям загальноприйнятим у розвинутих країнах сучасного світу
ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас