+38 044 338 00 43

Гуртожиток

Іноземним та іногороднім студентам надається місце у гуртожитку. 
Університет має декілька варіантів розміщення. Є 2-х, 3-х та 4-х містні кімнати. 
Гуртожиток, в який відбувається поселення студентів відповідно до угоди про співпрацю, розташований за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 49/51. 
Гуртожиток призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів, а також студентів із категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, якщо вони не мають іншого місця проживання.

У гуртожитку можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період вступних випробувань, студенти, які потребують короткотермінового перебування, а також абітурієнти з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, якщо в них немає іншого місця проживання.

Університет гарантує надання місць у гуртожитку іногороднім студентам першого курсу денної форми навчання та слухачам підготовчого відділення – іноземним громадянам.

Для оформлення договору проживання в гуртожитку потрібні такі документи:

  • заявка на поселення,
  • копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або свідоцтва про народження,
  • копія ідентифікаційного коду,
  • 1 фото 3 х 4 см,

Якщо студент неповнолітній, оформлення обов’язково відбувається за участі одного з батьків, який повинен надати копію свого паспорта (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.

Якщо у вас залишилися запитання, звертайтесь за тел.: 044 338 00 45.

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187
+38 044 338 00 43