+38 096 125 29 21
Please contact us to check academic transcript , WhatsApp/Telegram/Viber +380507133624 +380631699867 or check it online here

Антикорупційна діяльність

Проєкт “Прозорі університети” Офісу доброчесності НАЗК

Методичні рекомендації

anti corruptionКорупційні правопорушення – діяння, що містять ознаки корупції та, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», тягнуть за собою кримінальну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Шкоду від корупційних дій важко обчислити, адже це не лише прямі збитки для організації. Це шкода для її репутації або економічного становища внаслідок ухвалення неефективних рішень. А якщо говорити про навчальний заклад, то корупція може призвести до з’явлення на ринку праці некомпетентних фахівців, а це – пряма загроза нашому майбутньому. Адже кожен із нас може натрапити на перукаря, який поставить під загрозу важливу ділову зустріч, управлінця, який приведе компанію на межу банкрутства, або лікаря, який стане причиною погіршення стану або навіть летального випадку.

Саме тому наш Університет декларує нульову толерантність до корупції та постійно вживає всіх визначених антикорупційним законодавством заходів, щоб виявити прямі чи опосередковані корупційні правопорушення і запобігати їм. Однак досягти реальних результатів у цьому питанні можна лише завдяки спільним зусиллям усіх працівників Університету, їхній ініціативності та відповідальності.

Згідно з п. 1(б) статті 1 Закону України «Про запобігання корупції», особу, яка має обґрунтоване переконання щодо порушення іншою особою цього Закону та повідомляє про нього, називають викривачем.

Працівники Університету мають право невідкладно інформувати уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Університеті (далі – Уповноважений) про випадки порушення Антикорупційної програми або підбурювання до таких дій; прямі або опосередковані корупційні правопорушення з боку інших працівників Університету або фізичних чи юридичних осіб, із якими заклад перебуває або планує перебувати в ділових відносинах.

Отже, нагадуємо: якщо у вас є інформація про можливі випадки корупції в Університеті, вам слід усно або письмово повідомити про це Уповноваженому. Також ви можете надіслати листа з цього приводу на e-mail: . Або вкинути паперового листа в скриньку довіри, яку розміщено в Університеті.

Якщо ви турбуєтеся про свою безпеку, нагадуємо: повідомити про порушення антикорупційного законодавства можна анонімно. Але зверніть увагу: анонімне повідомлення підлягає розгляду, лише якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні відомості, які можна перевірити.

В листі, призначеному для скриньки довіри, необхідно вказати:

  • своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу, на яку викривач бажає отримати відповідь;
  • прізвище, ім’я, по батькові, посаду, місце роботи особи, яка вчинила корупційне правопорушення;
  • обставини, за яких було вчинено правопорушення.

Зверніть увагу: викривачі перебувають під захистом держави. Зокрема, згідно з п. 1 статті 534 Закону України «Про запобігання корупції», до особи, яка повідомила про порушення антикорупційного законодавства, або члена її сім’ї не можна застосувати такі заходи:

  • звільнення або примушення до звільнення;
  • притягнення до дисциплінарної відповідальності;
  • інші негативні заходи (переведення, атестацію, зміну умов праці, відмову в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати).

Отже, закликаємо вас, шановні працівники: будьте небайдужі – невідкладно повідомляйте про всі факти корупції, які вам відомі!

Новини та події
7 червня Міжнародний Європейський Університет був радий вітати у своїх стінах учнів Щасливського ліцею Пристоличної сільської ради.
Представники ННІ "Європейська медична школа" взяли участь у V конгресів української академії педіатричних спеціальностей
Вступай у МЄУ
30 травня 2023 року в конференційній залі Міжнародного Європейського Університету відбулося чергове засідання Вченої ради.
Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень Bellvitge, PhD Carles Soriano-Mas «Approaches for assessing brain activity at res
Hellenic National Academic Recognition and Information Center включив міжнародний європейський університет до списку національного реєстру визнаних іноземних закладів вищої освіти
Навчально - науковий семінар "Фізичні вимірювання в медичній практиці: термографія, тонеметрія, гематологічний аналізатор" та презентація навчального посібника "Фізичні основи медико - діагностичних вимірювань"
Не пропустіть. Вперше в Україні зірковий медичний юрист, адвокат року Олександр Гришаков став лектором програми Mini-MBA in Healthcare!
Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 096 125 29 21

Email


Приєднатися до нас

Контакти

Ректорат

+38 067 377 23 77
+38 044 338 00 43

Приймальна комісія

+38 096 125 29 21

+38 063 169 98 67

+38 063 169 98 67

Foreign students department

+380507133624

Наша адреса

проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187