+38 096 125 29 21
Please contact us to check academic transcript , WhatsApp/Telegram/Viber +380673772377 or check it online here

Навігація сайту дозволяє зазирнути у наші затишні аудиторії, ознайомитися з новинами, подивитися безліч світлин та переглянути відео, та ми рекомендуємо вам зробити це трішечки пізніше. 

А поки що давайте знайомитися!

ХТО МИ Є І ЩО МИ РОБИМО

Ми – це Міжнародний Європейський Університет. 
Місце народження – Київ. 
Країна народження – Україна.
Саме тут, у одному з найкрасивіших міст Європи, ідея створити унікальний навчальний заклад стала реальністю. Ідея народжує мрію, а наполеглива праця та віра у те, що неможливого не існує – робить
мрію реальністю. Міжнародний Європейський Університет – це багатопрофільний навчальний заклад нового покоління, що покликаний готувати професіоналів найвищого ґатунку у різних галузях знань та практик, спираючись на стандарти, регламент, досвід, досягнення та традиції в освіті та наукових дослідженнях Європи.

Міжнародний Європейський Університет – це багатопрофільний навчальний заклад нового покоління, що покликаний готувати професіоналів найвищого ґатунку у різних галузях знань та практик, спираючись на стандарти, регламент, досвід, досягнення та традиції в освіті та наукових дослідженнях Європи.

Читати далі

СТУДЕНТОЦЕНТРИЗМ

В Університеті впроваджено новий підхід до навчання: принцип студентоцентризму. Викладачі, адміністрація та студенти – це не просто колектив, це єдина велика родина, де живуть і навчаються майбутні фахівці, для яких створено найкращі умови, з урахуванням їхніх потреб, бажань, здібностей та можливостей. Наші студенти активно долучаються до розбудови та вдосконалення навчального процесу, який вже зараз організовано з урахуванням європейських навчальних планів. Університет всебічно підтримує розвиток студентського самоврядування. І сьогодні усі рішення стосовно організації освітньої діяльності, що приймаються керівництвом Університету, приймаються саме на такій основі.

 

Читати далі

ВИКЛАДАЧІ

Тільки у нашому Університеті 80% викладачів мають наукові ступені, глибокі фахові знання та досвід роботи за межами нашої країни. Навчання проводиться двома мовами: англійською та українською.

Усі викладачі вільно володіють англійською мовою, що дозволяє їм без перешкод спілкуватися з іноземними колегами.

INTERNATIONAL

Наш Університет – дійсно «INTERNATIONAL». І це зовсім не тому, що більшість студентів є іноземцями, а тому що Університет активно та плідно співпрацює з іноземними університетами, установами, окремими фахівцями та міжнародними організаціями. Міжнародний Європейський Університет постійно розширює міжнародні зв’язки і прагне подальшого всебічного розвитку. Це потребує залучення нових фінансових та кадрових ресурсів, допомоги у реалізації нових наукових та освітніх проектів. Саме для цього при Університеті біло створено Раду сприяння розвитку Університету, до складу якої увійшли відомі в Україні та за її межами науковці та громадські діячі.

Читати далі

СТАЖУВАННЯ ТА ПРАКТИКА

Усі студенти нашого Університету мають реальні можливості для участі у міжнародних конференціях та стажування як в Україні, так і за кордоном. Також для студентів передбачено виробничу практику на клінічних базах та підприємствах України, Італії, Словаччини, Польщі та інших країн світу. Університет має найсучаснішу клінічну базу, де діють його кафедри і де використовується новітнє діагностичне та лікувальне обладнання. Все це стало можливим завдяки плідній співпраці Університету з провідними медичними закладами міста Києва.

Читати далі

БІБЛІОТЕКА

У розпорядженні студентів - актуалізована сучасна електронна бібліотека, де зібрано значний фонд аудіо та відео матеріалів, авторефератів та дисертацій. Також у бібліотеці зібрана велика кількість друкованих книг. Діє підписка на десятки періодичних фахових видань та функціонує електронний каталог.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА НОВІТНІ МЕТОДИКИ

Весь процес навчання та матеріально-технічна база Університету повністю відповідають вимогам та стандартам Міністерства освіта та науки України та Міністерства охорони здоров`я України. Всі кафедри нашого Університету укомплектовані навчально-методичною літературою, комп’ютерами та оргтехнікою, сучасними меблями та мультимедійним обладнанням. Ми робимо усе можливе для того, щоб забезпечити підготовку майбутніх фахівців на найвищому рівні, що дозволить нашим випускникам стати квалiфiкованими спеціалістами на ринках праці України, Європи та світу. Міжнародний Європейський Університет має сучасну розвинену інфраструктуру. Всі аудиторії навчального закладу мають належне інтерактивне обладнання, працює безкоштовний Wi Fi. У процес навчання ми активно використовуємо інноваційні технології та новітні методики.

Читати далі

ОСОБИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Варто зазначити, що до усіх приміщень нашого Університету забезпечено доступ для осіб з обмеженими можливостями, осіб, що мають інвалідність та інших мало мобільних груп населення. До речі, ці категорії майбутніх студентів мають суттєві пільги при зарахуванні до навчання.

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА

В Університеті розгортається активна науково-дослідна робота, до якої залучаються й студенти. Проводяться цікаві та корисні факультативні зайняття, відбуваються зустрічі з відомими фахівцями в галузі медицини та охорони здоров`я, з успішними топ-менеджерами, бізнесменами, видатними культурними діячами, митцями та громадськими діячами. Їхні історії успіху надихають студентів, дають змогу отримати цінні поради та відповіді на свої питання.

Читати далі

НАСИЧЕНЕ ТА ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ

Університетська спільнота живе повноцінним насиченим та яскравим життям: організовує та проводить масштабні культурно-масові заходи, активно використовує можливості популярних соціальних мереж. За життям великої університетської родини пильно стежить студентське телебачення, а новини та творчі доробки студентів можна прочитати у власній газеті, яку видає Університет.

ГУРТОЖИТКИ

Життя та побут студентів – предмет особливої уваги та гордості Університету. Усі іногородні та іноземні студенти після зарахування до Університету, отримують місця у відремонтованих та оснащених сучасними меблями кімнатах гуртожитку.

KNOWLEDGE TO FACE CHALLENGES

Міжнародний Європейський Університет діє згідно зі Статутом на підставі ліцензії від 2019 року.

Засновники нашого Університету, серед яких не тільки громадяни України, а й Австрії, створили унікальний, вільний від корупції та бюрократії навчальний заклад майбутнього, де освіта є найголовнішим атрибутом розвитку всіх і кожного.

Як відомо, результат освіти – це отримані знання. Саме знання є найпотужнішою зброєю для подолання проблем людства. Останнім підтвердженням цього є боротьба з пандемією COVID 19, боротьба відчайдушна, наполеглива й драматична, де кожний віддається на сто відсотків зі ста можливих. Саме тому нашим гаслом є «Knowledge to Face Challenges », що в перекладі означає: «Знаннями Протистояти Викликам». Тільки ті, хто володіють знаннями, здатні забезпечити гідне життя та процвітання уже сьогодні.

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб наші випускники стали справжніми професіоналами, здатними втілити це кредо у життя, щоб кожен з них досяг значних успіхів у своїй професії та своєму житті.

Міжнародний Європейський Університет – це найкращий вибір для тих, хто прагне здобути сучасну якісну освіту, отримати диплом міжнародного зразка, й втілити свою мрію в життя: досягти успіху та визнання в обраній професії в Україні, Європі та у всьому світі.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 096 125 29 21

Email

Приєднатися до нас

Контакти

Ректорат

+380 67 377-23-77
+380 44 338-00-43

Приймальна комісія

+38 096 125 29 21

+38 063 169 98 67

Foreign students department

+380507133624

Наша адреса

проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187