+38 044 338 00 43

Наш Університет

Вітаємо на сайті Міжнародного європейського університету – надсучаснішому багатопрофільному університеті європейського рівня!

         Реформи в системі вищої освіти спонукали керівництво закладу шукати можливості суттєво підвищити стандарти вищої освіти, наблизивши їх до європейських. 

         Отже, місія Університету – виведення української освіти, науки і культури на якісно новий рівень з метою їх інтеграції у європейський і світовий простір. 

       Наш  університет – це саме те місце де впроваджено абсолютно новий підхід до навчання студентів. Навчальний процес організований з урахуванням  європейських  навчальних планів, зібрано значний фонд друкованих видань, діє підписка на десятки світових фахових періодичних видань, створено потужну електронну бібліотеку,  отримано доступ до декількох провідних бібліотек світу.

          Навчання проводять досвідчені викладачі,    які    бачать вищу освіту  іншими очима і готові навчити і підготувати абсолютно нове покоління професіоналів,  які вільно володіють сучасними методами і засобами  практики,  при цьому вільно спілкуючись з іноземними колегами англійською мовою.

          Науково-педагогічний склад університету має великий професійний досвід з підготовки висококваліфікованих  фахівців.  Більше 80%  викладачів мають  науковий ступіть, вчене звання та міжнародну практику.

         Поєднавши досвід української вищої школи з європейськими та світовими стандартами у різних галузях, університет забезпечує високий рівень  вищої освіти, міжнародну конкурентоспроможність, яскраве студентське життя. Студенти університету беруть участь у міжнародних конференціях, мають безліч можливостей для стажування як в Україні, так і в інших країнах світу,  проходять виробничу літню практику не лише на клінічних базах (підприємствах)  України, але й за кордоном , зокрема в Ізраїлі,  Італії, Словаччині, Польщі тощо.

         Університет має сучасну матеріально-технічну базу: 100% аудиторій університету оснащені інтерактивним  обладнанням; впроваджуються новітні методики навчання, застосовуються інноваційні технології, створені  клінічні кафедри, які розташовані у провідних медичних закладах Києва , які використовують найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання. Кафедри  укомплектовані навчально-методичною літературою, комп’ютерною та оргтехнікою, мультимедійним обладнанням, сучасними меблями. Процес навчання та матеріально-технічна база МЄУ відповідають стандартам і вимогам Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України. Але ми не зупиняємося на цьому рівні – робимо все, щоб підготувати фахівців, які будуть затребувані і в Україні, і у Європі, і в будь-якій іншій країні світу.

У Міжнародному європейському університеті для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп забезпечено безперешкодний доступ до будівель, навчальних лабораторій і кабінетів, читальної зали, бібліотеки, актової зали. Студенти з фізичними вадами, інваліди-візочники можуть не лише вільно пересуватися до місць загального користування та комфортно задовольняти щоденні потреби і відпочивати, але й мають пільги при зарахуванні  до університету.

     Велика увага в університеті приділяється науково-дослідницькій роботі. Проводяться цікаві та корисні факультативні заняття. Запрошуються  відомі фахівці в галузі охорони здоров’я, топ-менеджери, успішні представники бізнесу, міжнародні лектори, тьютори, тощо.

         У МЄУ Ви побачите на власні очі принципи студентоцентричного навчання в дії, а не на папері: ми залучаємо студентів до активної участі у творенні навчального процесу. Будь-яке рішення керівництва щодо організації навчально-виховного процесу приймається за погодженням в тому числі і студентів.

        Іногороднім та іноземним студентам надаються місця в гуртожитках університету, які розташовані в самому центрі міста Києва.  Всі кімнати відремонтовані , з новими меблями.  Зручна транспортна  розв’язка   – 20 хвилин     на метро до навчального корпусу, який розташований в затишній  зеленій зоні.

         Міжнародний європейський університет – це університет можливостей для найкращих та найяскравіших студентів, які прагнуть здобути сучасну та якісну освіту, отримати диплом міжнародного зразка, який відкриє їм двері в майбутнє як в Україні, так і в країнах Європи і світу, адже наші навчальні програми інтегровані відповідно до стандартів вищої освіти країн Європейського  Союзу.

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187
+38 044 338 00 43