PRESS

Шановні журналісти! Дякуємо Вам за те, що Ви знайшли час заглянути на нашу сторінку. Це говорить про те, що Ви цікавитеся Міжнародним європейським університом і подіями, які в ньому відбуваються.

МЄУ забезпечує всебічне та об’єктивне висвітлення діяльності Університету у засобах масової інформації та на офіційному сайті Університету.

• анонсування подій та заходів Університету, проведення акредитації журналістів, підготовка прес-конференцій, брифінгів, круглих столів;
  • забезпечення інформаційного супроводу заходів, що проводяться в Університеті;
  • організація зустрічей (коментарів) керівництва Університету із представниками ЗМІ;
  • надання відповідей на інформаційні запити засобів масової інформації.

Акредитація представників засобів масової інформації на будь-який захід, що організовується Міжнародним Європейським Університетом  здійснюється за e-mail:

Завантажити акредитаційну форму

Звертаємо увагу представників ЗМІ на те, що правильне написання назви нашого Університету:

Міжнародний Європейський Університет

З усіх питань використання фірмового стилю Університету, а також для отримання логотипу у векторному форматі прохання звертатись за адресою

ПравдаТУТ - приватний український інформаційний телеканал, історія якого розпочалась із Вишневого Київської області..

Україна по-арабськи - щоденні новини України на арабській мові, новини арабського світу та новини в світі.

Телеканал "Київ" - головний телевізійний канал столиці. Глядачі телеканалу – жителі країни, які ведуть динамічний спосіб життя і потребують великого обсягу різноманітної інформації та цікавляться подіями столиці. «Київ» органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. Канал є порадником, навігатором, довідником для мешканців столиці.

Lenta.ua - Головні новини України та світу. Оперативні зведення про важливі події в Києві та регіонах України!

БАГНЕТ - Оперативне видання з повною добіркою новин про життя столиці України - Києва, аналізом політичних, громадських, економічних і культурних подій.

Rupor.info - Максимум достовірних новин про України та світу.

ФАКТОР - Соціально-політичне Інтернет-видання.

Здорова Україна - Всеукраїнський Інтернет ТВ-канал, забезпечення представництва інтересів молоді в органах державної влади .

Адреса: проспект Академіка Глушкова 42В, м. Київ, Україна