+38 096 125 29 21
Please contact us to check academic transcript , WhatsApp/Telegram/Viber +380507133624 +380631699867 or check it online here

PRESS

Шановні журналісти! Дякуємо Вам за те, що Ви знайшли час заглянути на нашу сторінку. Це говорить про те, що Ви цікавитеся Міжнародним європейським університом і подіями, які в ньому відбуваються.

МЄУ забезпечує всебічне та об’єктивне висвітлення діяльності Університету у засобах масової інформації та на офіційному сайті Університету.

  • анонсування подій та заходів Університету, проведення акредитації журналістів, підготовка прес-конференцій, брифінгів, круглих столів;
  • забезпечення інформаційного супроводу заходів, що проводяться в Університеті;
  • організація зустрічей (коментарів) керівництва Університету із представниками ЗМІ;
  • надання відповідей на інформаційні запити засобів масової інформації.

Акредитація представників засобів масової інформації на будь-який захід, що організовується Міжнародним Європейським Університетом  здійснюється за e-mail:   

Завантажити акредитаційну форму

Звертаємо увагу представників ЗМІ на те, що правильне написання назви нашого Університету:

Міжнародний Європейський Університет 

З усіх питань використання фірмового стилю Університету, а також для отримання логотипу у векторному форматі прохання звертатись за адресою 

Open4Business

Читать

Україна по-арабськи - щоденні новини України на арабській мові, новини арабського світу та новини в світі.

Телеканал "Київ" - головний телевізійний канал столиці. Глядачі телеканалу – жителі країни, які ведуть динамічний спосіб життя і потребують великого обсягу різноманітної інформації та цікавляться подіями столиці. «Київ» органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. Канал є порадником, навігатором, довідником для мешканців столиці.


Lenta.ua - Головні новини України та світу. Оперативні зведення про важливі події в Києві та регіонах України!


БАГНЕТ - Оперативне видання з повною добіркою новин про життя столиці України - Києва, аналізом політичних, громадських, економічних і культурних подій.


Rupor.info - Максимум достовірних новин про України та світу.


ФАКТОР - Соціально-політичне Інтернет-видання.


Здорова Україна - Всеукраїнський Інтернет ТВ-канал, забезпечення представництва інтересів молоді в органах державної влади .


Перший Всеукраїнський екологічний телеканал "ЕCO TV" - це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального і розважального телебачення.

Email:

Адреса: проспект Академіка Глушкова 42В, м. Київ, Україна

Новини та події
7 червня Міжнародний Європейський Університет був радий вітати у своїх стінах учнів Щасливського ліцею Пристоличної сільської ради.
Представники ННІ "Європейська медична школа" взяли участь у V конгресів української академії педіатричних спеціальностей
Вступай у МЄУ
30 травня 2023 року в конференційній залі Міжнародного Європейського Університету відбулося чергове засідання Вченої ради.
Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень Bellvitge, PhD Carles Soriano-Mas «Approaches for assessing brain activity at res
Hellenic National Academic Recognition and Information Center включив міжнародний європейський університет до списку національного реєстру визнаних іноземних закладів вищої освіти
Навчально - науковий семінар "Фізичні вимірювання в медичній практиці: термографія, тонеметрія, гематологічний аналізатор" та презентація навчального посібника "Фізичні основи медико - діагностичних вимірювань"
Не пропустіть. Вперше в Україні зірковий медичний юрист, адвокат року Олександр Гришаков став лектором програми Mini-MBA in Healthcare!
Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 096 125 29 21

Email


Приєднатися до нас

Контакти

Ректорат

+38 067 377 23 77
+38 044 338 00 43

Приймальна комісія

+38 096 125 29 21

+38 063 169 98 67

+38 063 169 98 67

Foreign students department

+380507133624

Наша адреса

проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187