+38 044 338 00 43

Військова підготовка

Інформація щодо навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Підготовка студентів денної форми навчання за цією Програмою здійснюється на підставі відповідного договору співпраці про порядок проведення військової підготовки студентів Міжнародного європейського університету з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Набір на навчання розпочинається на другому курсі Міжнародного європейського університету. Приймаються на військову кафедру громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров`я та морально-діловими якостями. Отримати офіцерське звання можуть і чоловіки, і жінки.

Підготовка здійснюється за кошти фізичних і юридичних осіб.

 Про правила прийому громадян України до Військового інституту для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу у 2021 році Київського національного університету імені Тараса Шевченка

____________________________________________________________________

Якщо вас цікавить будь-яка інформація стосовно вступу на навчання, ви можете зв’язатися з нами через сторінки в соціальних мережах Facebookта Instagram, а також задати запитання через нашу поштову скриньку

Порядок вступу на військову кафедру:

 1. Подати заяву до вищого навчального закладу, до якої додати копії:
 • паспорта громадянина України;
 • картки фізичної особи - платника податків;
 • приписного свідоцтва
 • фото (3х4) – 2 шт.
 1. Отримати на кафедрі військової підготовки направлення на проходження військово-лікарської комісії. Довідку про результати проходження подати на кафедру військової підготовки.
 2. Пройти конкурсний відбір, який включає допризовну підготовку, професійно-психологічний відбір, фізичну підготовку.
 3. Укласти контракт про військову підготовку на військовій кафедрі інституту.

Термін навчання - 2 роки.

ВСУПНИКИ СКЛАДАЮТЬ ВСТУПНІ ВИПРОБОВУВАННЯ

 • Оцінка індивідуальних психологічних якостей.
 • Рівень знань з допризової підготовки.
 • Оцінка рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг вступника визначається сумою балів за вступні випробування.

Громадянам, які пройшли повний курс військової підготовки, склали державний випускний екзамен, прийняли військову присягу та атестовані до офіцерського складу, після закінчення ВНЗ і отримання ступеня вищої освіти не нижче бакалавра наказом Міністра оборони України присвоюється первинне військове звання офіцера запасу.

____________________________________________________________________

Відстрочка від призову на строкову військову службу надається громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо удосконалення деяких питань проходження громадянами військової служби.

ВІЙСЬКОВЕ ЗВАННЯ ОФІЦЕРА ЗАПАСУ ДОЗВОЛИТЬ:

 • служити на умовах контракту на посадах офіцерського складу Збройних Сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби;
 • працювати в органах державної влади та управління;
 • зробити більш успішну кар'єру за цивільною спеціальністю.

Якщо у вас залишилися запитання стосовно вступу на навчання, ви можете зв’язатися з нами через сторінки в соціальних мережах Facebookта Instagram, а також задати запитання через нашу поштову скриньку  та за телефоном: (044) 338 00 43

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ!

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас