+38 044 338 00 43

Спортивно-оздоровчий комплекс

 

sport1

В Університеті створені необхідні умови для відпочинку і підвищення культурного рівня студентів. До послуг студентів наявні 2 актові зали, які є місцем організації та проведення освітніх і виховних заходів, розташовані у приміщеннях Університету за адресами: м. Київ, вул. Бутлерова Академіка, будинок 1; та м. Київ, проспект Степана Бандери, будинок 16. Актові зали забезпечують проведення наукових конференцій та семінарів, творчих вечорів, зустрічі з видатними вченими та урочистих заходів для студентів університету: посвята у студенти, вручення дипломів про вищу освіту та інші. Актові зали оснащені мультимедійною технікою, проекційною аудіо- та відео апаратурою.

Забезпечення життєдіяльності та соціальних потреб студентів та викладачів забезпечується наявністю соціальної інфраструктури Міжнародного європейського університету: їдалень та буфетів – 2, гуртожитків – 1, медичних пунктів – 2.

у Міжнародному європейському університеті для проведення занять з фізичного виховання, фізичної терапії, ерготерапії, спортивних секцій, змагань функціонують спортивні зали.

Крім наявної спортивної зали в основному приміщенні Університету, МЄУ підписав Договір про надання послуг №2ЄУ/0819 від 12.08.2019 року з ДП “Спортивний комплекс “Авангард”, відповідно до умов якого, Університет має право використовувати 2 спортивні зали площею 729,1 кв. м та 614,7 кв. м  відповідно, а також стадіон площею 627,3 кв. м, розташовані за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 літ. “А”.

sport2Спортивні зали обладнані повністю для проведення занять та спортивних змагань з баскетболу, волейболу, міні-футболу, великого тенісу, атлетичної гімнастики, настільного тенісу, єдиноборств тощо. У залах є баскетбольні щити, футбольні ворота, волейбольні сітки, сітки для великого тенісу та бадмінтону, баскетбольні, футбольні, волейбольні м’ячі, столи для настільного тенісу, тренажери, орбітреки, велоергометри, платформи «Реабілітація та здоров’я», спортивні тренажери (горизонтальні та вертикальні блоки тяги для м’язів спини, ричажна тяга, велотренажер горизонтальний, тренажер для м’язів стегна, машина сміта, груди-машина, тренажер для привідних і відвідних м’язів, кросовер, тренажер для жиму ногами, професійні гантелі, диски, гриф  W-подібний, тяга верхня, що обертається, тяга Т-подібна з упором на ноги, універсальні стінки, стіл для армспорту, штанга, гантелі, диски до штанги, м’ячі для розробки кисті, м’ячі масажні, набивні, футболи, медицинболи тощо).

Стадіон частково обладнаний спеціальним гумовим покриттям для гри у футбол та волейбол, є бігові доріжки, яма для стрибків у довжину, стовпи та майданчик для гри у волейбол.

Таким чином, спортивна інфраструктура МЄУ повністю задовольняє потреби в організації освітнього процессу та самореалізації активної особистості у сфері спорту.

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного Європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному Європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187
+38 044 338 00 43