+38 044 338 00 43

Students Life

STUDENT`S LIFE

Студентське життя

Студентський час - це незабутній період вашого життя! Бути студентом – це не тільки почесно, але і відповідально, адже у ваших руках відтепер є ключ до знань та нових безмежних можливостей.

Відомо, що студентське життя, це не тільки навчання, домашнє завдання, а ще й знайомство з новими друзями.Саме студентські роки відкривають для нас щось нове, саме у ці роки ми формуємось як особистості. Нашим студентам точно не буде сумно, а свої таланти та творчі здібності вони зможуть розвивати та удосконалювати на творчо-розвиваючих секціях та гуртках.

Ми віримо, що кожен з вас знайде себе. Бажаємо вам цікавих студентських днів, безмежної кількості позитивних емоцій, любові, креативу та наснаги. Нехай кожен з вас знайде у стінах нашого університету знання, справжніх друзів та побудує фундамент для успішної самореалізації. А ми, Міжнародний європейський університет, допоможемо втілити всі ваші бажання та мрії у життя!

NEWS

LIFE

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас