+38 044 338 00 43

Рада сприяння розвитку Міжнародного Європейського Університету

Толстоухов Анатолій Володимирович

Голова ради сприяння розвитку

Український державний діяч, політик та науковець, державний службовець І рангу, доктор філософських наук, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, Європейської академії наук та мистецтв, Президент Української академії політичних наук. Головним досягненням свого життя вважає проект «Україна: історія великого народу», через який зізнається у щирій любові до рідної землі як людина, громадянин, як науковець і поет.

ЄХАНУРОВ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

Політичний дiяч, народний депутат України кількох скликань, науковець, кандидат економічних наук. Пройшов майже всіма ступенями влади: від заступника столичного мера до першого віце-прем’єра та керівника уряду. Крім того Юрій Іванович з задоволенням працює зі студентами, захоплюється картинами імпресіоністів.

ЛАЗОРИШИНЕЦЬ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

Член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України. Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова НАМН України. Провідний фахівець України з хірургії вроджених вад серця. Стажувався у ведучих клініках США, Великої Британії, Німеччини, Франції. Виконав понад 7000 операцій на серці. Є автором 380 наукових праць, в тому числі 8 монографій, двох методичних рекомендацій, 8 авторських свідоцтв. Член Європейської асоціації кардіо-торакальних хірургів, членом Французької асоціації торакальних та серцево-судинних хірургів. Разом з американськими кардіохірургами на базі НІССХ ім. М.М. Амосова АМНУ в 1996 і 1998 роках виконано серію унікальних операцій у дітей з вродженими вадами серця. У складі міжнародної Американсько-Української кардіохірургічної бригади виконував операції в Білорусії, Казахстані, Югославії.

Знаменська Тетяна Костянтинівна

Президент асоціації неонатологів України, доктор медичних наук, професор, заступник директора з перинатології ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України". Автор понад 240 наукових праць, серед яких 8 монографій, 18 патентів на винаходи, 4 методичні рекомендації. Проводить велику лікувально-консультативну роботу, бере участь в роботі та організації науково-практичних конференцій, пленумів, з'їздів на національному та міжнародному рівнях. Нагороджена Почесною Грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою мера м. Києва, орденом УПЦ Преподобного Агапіта Печерського ІІ та ІІІ ступеня, орденом "Україні - Дітям" (Національний фонд соціального захисту матерів і дітей "Україна - Дітям"), багатьма грамотами, дипломами та подяками.

ПОЛЯНЧИЧ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ

Український політик, державний та громадський діяч, президент Великої Ради України. Кандидат економічних наук; член фракції Блоку «Наша Україна — Народна самооборона», член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин; голова Центральної контрольно-ревізійної комісії НСНУ. Народний депутат України 4-го, 5-го, 6-го скликання. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня. Займав посаду начальника управління економіки, фінансового і цінового регулювання.

БОЙЧУК МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ

Віце-президент Академії політичних наук, професор, доктор філософських наук, громадський діяч. Займав посаду помічника Київського міського голови. Займався науковою роботою у сфері політології, досліджував проблеми сучасного політичного процесу в Україні, становлення місцевого самоврядування та забезпечення національної безпеки.

ГРИШИН ІВАН ЄВГЕНІЙОВИЧ

Засновник та генеральний директор ТОВ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «ПРАВДАТУТ», ТОВ "ПРАВДАТУТ МЕДІА ГРУПА", спортсмен, громадський діяч.

СТЕШЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Український державний, громадський та політичний діяч. Перший віце-президент Великої ради України. Народний депутат України. Член Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Член Виконавчого комітету в міжпарламентській організації "Виконавчий комітет Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі". Член Постійної делегації в міжпарламентській організації "Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ)".

ПОЄДИНОК МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ

Національний публічний діяч. Голова Державної інспекції сільського господарства України. Заступник голови та керівник виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Керівник громадської спілки "Всеукраїнський аграрний форум"

БУРЯК ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ

Український поет, перекладач, мистецтвознавець і видавець. Голова видавництва Національної спілки письменників України «Український письменник». Лауреат багатьох літературних і мистецьких премій, зокрема, імені Павла Усенка, Івана Огієнка, Євгена Плужника, Володимира Сосюри, Дмитра Нитченка, Бориса Нечерди.

ВАЛІХНОВСЬКИЙ РОСТИСЛАВ ЛЮБОМИРОВИЧ

Український пластичний і реконструктивний хірург. Заслужений лікар України. Обіймав посаду заступника керівника Державного управління справами Президента України, очолював відділ екстреної медицини МНС України із впровадження системи «112». Директор і засновник медичного центру «Клініка Доктора Валіхновського».

МОШЕ РЕУВЕН АСМАН

Головний рабин Синагоги Бродського у Києві та керівник Всеукраїнського конгресу юдейських хасидських релігійних громад. Головний рабин України. Засновник єврейського поселення Анатевка.

ІВО ГЛАВАЧЕК

Віце-президента Європейської Комісії, дипломат Словацької Республіки, доктор філософії, магістр ділового адміністрування – Іво Главачек. Отримав освіту в Колумбійському університеті в Нью-Йорку, США, працював у Федеральному міністерстві закордонних справ Чехословацької Соціалістичної Республіки в галузі міжнародного права, брав участь у другій нараді за підсумками роботи CSSE в Гельсінкі, експертом з правових питань чехословацької делегації. Працював у міжнародно-правовому департаменті Міністерства закордонних справ Словацької Республіки, пізніше був призначений директором Міжнародного юридичного та консульського відділу. Засновник Департаменту з прав людини і національних меншин та Департаменту Міжнародного Суду. Брав участь в ряді важливих конференцій та інших ключових заходів і переговорів, зокрема, у Всесвітній конференції з прав людини у Відні, самітах Ради Європи. Був членом правових комісій в рамках Ради Європи, Центральноєвропейської ініціативи, НБСЄ / ОБСЄ, комітети ООН та ін. Крім того, працював Генеральним консулом в Стамбулі, Туреччина. Працював директором Управління обслуговування дипломатичного корпусу, організації, яка фінансує міністерство закордонних справ Словацької Республіки. У 2001 році став її головою правління і генеральним директором. З 2005 по 2008 рік він працював Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки на Кубі і в країнах Карибського басейну. З 2008 року до кінця 2010 року він обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Державі Ізраїль.

Новини та події
Відбулась зустріч зі студентами щодо реалізації індивідуальної освітньої траєкторії
Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор і доктор медичних наук Доан Світлана Іванівна з робочим візитом відвідала партнерську клініку Альфа-Віта
Безперервний професійний розвиток – це про наших співробітників і викладачів
МЄУ – це мультикультурне середовище і ми глибоко шануємо культуру та традиції всіх представників університетської спільноти
МЄУ з метою обміну досвідом між США та Україною уло підписано двосторонній Договір про співпрацю із деканом філософського факультету Коледжу Holy Cross
Розширюємо перспективні можливості для наших студентів🙌
Профорієнтаційна робота - це надзвичайно важливий момент у роботі будь-якого закладу вищої освіти
Ми виховуємо в студентів культуру академічної доброчесності, адже це є запорукою якісної освіти, сталого розвитку, є поняттям загальноприйнятим у розвинутих країнах сучасного світу
Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас