+38 044 338 00 43

Місія та Візія

МІСІЯ

Гідний внесок  у розвиток суспільства через створення, збереження і поширення сучасних знань на основі інтернаціоналізації та інтеграції освіти і практики за  принципами формування креативності, академічної доброчесності та свободи від дискримінації. 

MISSION  

Valuable contribution to social development by generating, keeping and promoting cutting-edge knowledge based on international cooperation and education integration complying with freedom of thought and expression, integrity, as well as freedom from discrimination.  

 

ВІЗІЯ

Встановлення лідерських позицій Міжнародного Європейського університету у світовому науково-освітньому просторі з якісної підготовки професіоналів, здатних творчо мислити, впроваджувати інновації та  інтегруватись у   європейську спільноту.

VISION

 Establishment of International European University’s leadership in the global scientific and educational space in order to train skilled professionals capable to think creatively, adopt innovations and become a part of the European community. 

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас