+38 044 338 00 43

Публічна інформація

Статут

Ліцензування та акредитація

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються в ЗВО

Звіт ректора

Кадровий склад закладу освіти згідно ліцензійних умов

Стратегія розвитку МЄУ

Мова навчання у Міжнародному європейському університеті

Положення

Накази

Антикорупційна програма Міжнародного європейського університету

Порядок визнання в Міжнародному європейському університеті ступенів вищої освіти, здобутих в іноземних закладах вищої освіти

Політика та процедури вирішення конфліктних ситуацій

Порядок визнання в Міжнародному європейському університеті документів про середню, середню професійну, професійну освіту, виданих закладами освіти інших держав

Кодекс академічної доброчесності науково-педагогічніх, наукових, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Міжнародного європейського університету

Правила внутрішнього трудового розпорядку Міжнародного європейського університету

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувать

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувать Приватний заклад вищої освіти "Міжнародний європейський університет"

ВСТУП 2021

Для кожного учня школа – місце, де закладають фундамент, на якому будується подальше життя. Проте для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому, ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету, тут Вас навчать не тільки основам життя, але й тому здобуті під час навчання знання застосовувати на практиці.

Ні для кого не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вища освіта до недавнього часу була гарантом успішного майбутнього, проте сучасність доводить, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато, але не кожен має змогу самореалізуватись у цікавій йому сфері з отриманням достойної заробітної плати. Причиною цього є подача лише теоретичних знань і відсутність практики.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету – навчальний заклад, який не тільки дасть Вам в руки інструменти для спорудження Вашого майбутнього, але й навчить вас ними користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в сучасних умовах наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, Ви зробите крок до вдалого професійного зростання та успішної кар'єри.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас