12 червня на базі МЄУ відбудеться конференція з профайлінгу.

12 червня на базі Міжнародного Європейського Університету відбудеться конференція з профайлінгу, на якій буде презентуватись відкриття Українського об'єднання профайлерів.

Запрошуємо всіх, кому цікава тема профайлінгу, а також тих, хто вже працює в цій сфері.
На конференції ми розглянемо:
🔺що охоплює профайлінг;
🔺його застосування в різних сферах діяльності;
🔺розберемо кілька кейсів.

Буде цікаво й інформативно, оскільки серед спікерів будуть такі професіонали як: практики-профайлери, поліграфологи, психологи, фахівці служби безпеки, фахівці з кібербезпеки.

📢 Захід проходитиме в онлайн і офлайн-режимі.
🕛 з 12.00 до 15.00.

❗Кількість місць обмежена, тому якщо у Вас є бажання потрапити на захід офлайн і поспілкуватися з фахівцями наживо - напишіть про це в месенджер для бронювання місць.
Посилання для реєстрації на конференцію:

❕Відтепер на базі МЄУ проходитимуть тренінги з профайлінгу на постійній основі. Безкоштовно для студентів та викладачів МЄУ.