26 квітня 2021 року в МЄУ відбулася онлайн-зустріч зі стейкхолдером, Іваном Степуріним

📅 26 квітня 2021 року в Міжнародному Європейському Університеті видався активний та продуктивний робочий день: відбулася онлайн-зустріч зі стейкхолдером, видавцем, кандидатом технічних наук Іваном Степуріним.

На онлайн-зустріч були запрошені студенти, викладачі й співробітники нашого університету.

☝️Метою візиту було знайомство, налагодження та розвиток контактів із МЄУ, а також пошук можливих видів співробітництва.

В рамках діалогу учасники заходу мали змогу поспілкуватися онлайн із гостем та поставити запитання.
Ця продуктивна зустріч стала черговою відповіддю на виклики сучасного ринку освітніх послуг та праці, а також стимулом для викладачів й адміністрації у подальшій роботі.🙌

Своєю чергою, Іван Степурін подякував за теплу зустріч, подарувавши книгу «Не(відомі) українці, які змінили історію».

❕Міжнародний Європейський Університет завжди відкритий до плідної співпраці з людьми, які своєю професійною діяльністю або творчістю прославляють нашу країну.