30 травня 2023 року в конференційній залі Міжнародного Європейського Університету відбулося чергове засідання Вченої ради.

На порядок денний було винесено обговорення важливих питань, які стосувалися різних аспектів університетського життя.
Першими доповідачами були Президент Університету Алла Наволокіна та Перший проректор Максим Житар, які провели комплексний аналіз дотримання ліцензійних умов провадження освітньої діяльності усіма структурними підрозділами закладу вищої освіти.
Другим пунктом порядку денного була доповідь Директора навчально-наукового департаменту організації освітнього процесу Оксани Ліснічук, яка репрезентувала Програму Сталого розвитку Університету у розрізі запланованих заходів, передбачених для перспективної реалізації.
Директори навчально-наукових інститутів виступили з питанням про удосконалення (унікальність) наявних в Університеті освітніх програм підготовки фахівців, сфокусувавши увагу на кожному освітньому рівню.
Наступним кроком порядку денного була доповідь керівника структурного підрозділу, професора Ірини Боярко про роботу відділу аспірантури та докторантури. У рамках зазначеного питання на колективний розгляд було винесено затвердження плану роботи новоствореного відділу.
Про особливості перебігу Вступної кампанії 2023 року доповів заступник Відповідального секретаря Приймальної комісії Євгеній Симонець.
У контексті підготовки Університету до 2023-2024 навчального року, на колективне обговорення Вченої ради було винесено питання про затвердження навчальних планів, нових та оновлених редакцій освітніх програм.
Останні два пункти порядку денного стосувалися питань заснування у структурі Університету Міжрегіонального освітньо-наукового центру та традиційного затвердження нормативної документації.
Насамкінець в.о. ректора Олег Падалка подякував усім доповідачам за ретельну підготовку й ґрунтовне висвітлення порушених на засіданні Вченої ради питань, наголосивши на тому, що співробітники Міжнародного європейського університету завжди демонструють активну державницьку позицію, натхненно працюють над підвищенням рівня власної професійної майстерності задля створення позитивного іміджу Університету, невпинного академічного поступу на шляху формування конкурентоздатної національної української освіти.