9 жовтня відбулася екскурсія студентів до НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ

ТА ТРЕТЬОГО КУРСІВ ДО
НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ
МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ

Професіоналізм медика є невід’ємним від фахової  культури, що розвивається в системі історичного знання. Наче машиною часу майбутні лікарі поринули до епохи фундації вітчизняної медицини. Розповідь екс курсовода перенесла їх до часів, коли вирували епідемії  та війни, проте високий професіоналізм та глибокі  знання, мудрість та кмітливість, неабияка повага до  людини дозволяли фахівцям гідно виборювати життя  тисяч пацієнтів із обійм хвороб. Насиченість експозиції  оригінальними артефактами, майстерно виконані жанрові сцени різноманітних ситуацій лікарської праці ство рюють відчуття присутності в операційній професорів  Пирогова та Караваєва, в лабораторії академіка Забо лотного, в затишному кабінеті професора Образцова, на  театрі військових дій.

КОРИФЕЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ МЕДИЦИНИ
ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДЛЯ НАС ВЗІРЦЯМИ
ВІДДАНОСТІ ЯК НАУЦІ ТА ЛІКУВАЛЬНІЙ
СПРАВІ, ТАК І КУЛЬТУРНОМУ, ПРОСВІТНИЦТВУ.