Адміністрація МЄУ відзначила найкращіх слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян поїздкою на співоче поле.

Адміністрація Міжнародного європейського університету відзначила найкращіх слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян поїздкою на співоче поле.
Який настрій на Співочому полі? Співочий!

Доведено: найважливішим засобом навчання є перцептивно-емоційний компонент, що має неабиякий вплив на активізацію мовленнєвих можливостей людини. Уявіть собі емоції, які виникають під час зустрічі з київським парком «Співоче поле»! А коли цвітуть хризантеми?!
Викладачі підготовчого відділення Міжнародного європейського університету підняли градус емоцій до максимуму, організувавши інтерактивне заняття-подорож на виставку хризантем у межах країнознавчого проєкту «Україна кольорова». Дарина Горожанкіна, Ольга Крижанівська та Тетяна Скрябіна об’єднали біля себе інтернаціональну команду допитливих і завзятих студентів, яким тісно у межах звичайної університетської аудиторії – вони готові вивчати мову на схилах Дніпра під ласкавим сонечком бабиного літа. До речі, вираз «бабино літо» дуже сподобався нашим учням: вони з радістю «кинули» його у свої словникові скарбнички.

Як можна швидко і назавжди запам’ятати назви кольорів українською, яких так багато в нашій мові? Тільки спостерігаючи за різнобарв’ям осінньої природи. «Я знав, що в Україну возять троянди з Еквадору, - здивувався Кевін Лопез з цієї південноамериканської країни. – Але я не передбачав, що з України варто везти квіти до Еквадору. Хризантеми – неперевершені!»

Наші студенти-мандрівники не тільки дивувалися – вони дивували. Відвідувачі парка з зацікавленням дивилися на заняття з української мови просто неба, на якому не було байдужих і втомлених. «На Співочому полі хочеться співати», - скаламбурили студенти. Чому б ні? Заспіваємо обов’язково. Ось трішечки підучимо мову – і заспіваємо!