У стінах університету, а також в рамках співпраці з інформаційним видавництвом «Україна по-арабськи» відбувся перший з’їзд арабських діаспор в Україні за запрошенням суспільної організації «Арабский Дом».

Зазначений з’їзд розпочався з гімну України та неофіційного гімну усіх арабських держав.

На заході виступили учасники з різними пропозиціями щодо необхідності організування подальших подій, а також виразили солідарність національним інтересам України, та підтримку усіх напрямків нашої держави на міжнародній арені.

Крім того, обговорювали моменти, які можуть сприяти розвитку двосторонніх відносин між Україною та арабськими країнами.

В ході заходу були прийняті попередні рішення про другий з’їзд, який відбудеться також в МЄУ найближчим часом. Було прийняте рішення про створення Ради арабських діаспор та, надалі запросити представників арабських діаспор з усієї України.

Учасники з’їзду обговорювали також основні плани щодо Ради.
По завершенню заходу всі учасники звернулись із вдячністю до керівництва Міжнародного Європейського Університету, зокрема до Президента (тег) та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (тег) за надання організаційної підтримки та надійне партнерство.

Від імені керівництва університету щиро вітаємо членів арабських діаспор і бажаємо подальшого розвитку.