Раді повідомити чудову новину!

Членом Ради сприяння розвитку Міжнародного Європейського Університету став радник Віце-президента Європейської Комісії, дипломат Словацької Республіки, доктор філософії, магістр ділового адміністрування – Іво Главачек.

Отримав освіту в Колумбійському університеті в Нью-Йорку, США, працював у Федеральному міністерстві закордонних справ Чехословацької Соціалістичної Республіки в галузі міжнародного права, брав участь у другій нараді за підсумками роботи CSSE в Гельсінкі, експертом з правових питань чехословацької делегації.

Працював у міжнародно-правовому департаменті Міністерства закордонних справ Словацької Республіки, пізніше був призначений директором Міжнародного юридичного та консульського відділу.

Пан Главачек є засновником Департаменту з прав людини і національних меншин та Департаменту Міжнародного Суду.
Брав участь в ряді важливих конференцій та інших ключових заходів і переговорів, зокрема, у Всесвітній конференції з прав людини у Відні, самітах Ради Європи.

Був членом правових комісій в рамках Ради Європи, Центральноєвропейської ініціативи, НБСЄ / ОБСЄ, комітети ООН та ін. Крім того, працював Генеральним консулом в Стамбулі, Туреччина.

Іво Главачек працював директором Управління обслуговування дипломатичного корпусу, організації, яка фінансує міністерство закордонних справ Словацької Республіки. У 2001 році став її головою правління і генеральним директором.
З 2005 по 2008 рік він працював Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки на Кубі і в країнах Карибського басейну.
З 2008 року до кінця 2010 року він обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Державі Ізраїль.

Велика честь для Міжнародного Європейського Університету мати радника в особі Іво Главачека.
Розширюємо наші зв’язки з європейськими країнами й прекрасно, коли назва нашого закладу дійсно виправдана.

Це є публічна та культурна дипломатія в дії!