До уваги абітурієнтів-2020! 12 травня 2020 року розпочинається реєстрація на ЄВІ з іноземної мови

Вступник для реєстрації на ЄВІ з іноземної мови,  для подальшого вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), у терміни, відведені для реєстрації (з 12 травня по 05 червня 2020 року), має надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії  скановані копії:

• документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів;
  • медична довідка (тільки для вступників, які за станом здоров’я звільняються від проходження ЄВІ/ЄФВВ);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (тільки для вступників, які навчались у військових закладах).

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

Представник приймальної комісії МЄУ перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

! Якщо Ви не маєте доступу до електронних ресурсів, приймальна комісія МЄУ допоможе Вам зареєструватися для участі в ЄВІ/ЄФВВ. Звертайтеся за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 42 В, кабінет 304

Або телефонуйте:

Графік роботи Приймальної комісії МЄУ:

Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 18:00

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного Європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному Європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.